Marius Grigonis to undergo surgery, set to miss up to 3 months 14

Zalgiris guard Marius Grigonis is set to undergo foot surgery this Wednesday. One of the team’s key players is expected to miss  around 3 months of action after an unusual to basketball players injury. Further evaluation will be taken up during rehab.

The injury occurred in the Round 6 EuroLeague matchup against Fenerbahce. Under the care of specialists, the Zalgiris man tried to get back into the rhythm of the games, but after further testing it was decided not to wait any longer and solve the issue with surgery.

Grigonis has been an instrumental player for Zalgiris this season, averaging 11.5 points, 2.6 rebounds and 2.0 assists in the EuroLeague.

In the 7 games he played in the Betsafe-LKL, he averaged 6.9 points, 1.9 rebounds and 1.7 assists.

Comments

 1. Rokas

  Eurolyga.lt žiniomis šiuo metu pastiprinimo neplanuoja, jei cia rimtai tai visiskai nusivyliau tada, negi vadovybe nemato jog reikia izaidejo neturiu zodziu Geda

 2. Pritariu

  Reikia butinaI naujoko ne bent dabar rinkoi nelabai kas ira numatyta

 3. Uzkalti Hales langai

  Net pats Vysniauskas ivardija kad truksta izaidejo nes Thomasas Walkupas yra uzduociu vykdytojas bet ne kurejas

 4. Izaidejo

  Nes Riversas I grigonio vieta kaip snekama perez tuscia pozicija o walkupas nepatemps dar matom nera stabilus su kamuoliu bet saras juo pasitiki

 5. 709

  Svarbiausia kad Mariui sekmingai atliktu operacija o po to atliktu pilna ir neskubota reabilitacija. Laukiam pilnai pasveikusio aiksteleje.

 6. Operacijos

  Visada sekmingai kiek matom atlieka sportininkams

 7. Darius

  Tai dabar kiti tures pasitempti, ypac Milas su Jankunu. Zodziu laukiame, atejo metas parodyti, kad ne tik parasus po simtatukstantiniais kontraktais sugeba raityti.

 8. Nesimato

  Kolkas kad pasitemptu

 9. Staska

  Nu cia butinai izaideja tur imt lekavicius pagrindiniu negal but, o walkupas net nera izaidejas, tai jei rimtai nezada imti busiu labai nusivyles ir daba jau nusivyles esu

 10. Walkupas ipac

  Taip kaip zaidzia saras pasitiki walkupu bet ir klaidu pridaro mastyme saras net ir nerekia ant jo

 11. Fanas

  Tikiuos yra ieskomas izaidejas, nes jei ne tada tikrai liksiu nesuprates

 12. Vidas

  Reikia įžaidėjo reikia to reikia to. Tai paimkit ir suraskit dabar gera laisva įžaidėją kuris per pora savaičių supras visa Šaro sistema. Bent pagalvokit prieš komentuojant. Žaidžia su kuo turi. O visiems komentatoriams kurie stume ant Zalgirio galiu pasakyti : yra toks puslapis bcrytas.lt va ten visi valinkit ir džiaukitės pergalėmis. Uzpy….. Tik pralošia Žalgiris ir viskas prasideda. Žaist nemoka , grybai , gėda ir t.t. O jau kai laimi tai visi pasidaro zalgirio fanai. Geda man už jus. Linkiu sveikatos Mariui ir laukiu greiciau grįžtančio. Pirmyn žaliai balti !!!!!!

 13. 💚💚💚

  Sveikatos, stiprybės Mariui… Laukiam sugrįžtančio.

 14. .

  Visai, nedejuok čia ir neteisink. Taip, nėra dabar ką paimti. O tu pats pagalvok prieš komentuodamas, ar dabar metas įžaidėjo ieškoti ? Vasarą reikėjo,m o jie vasarą paėmė Perezą. O tai sprendimas buvo, ką ? Jau prieš metus nepasimokė, reikėjo įžaidėjo, tai vidury sezono paėmė Woltoną, tas išvis nepritapo. Tada pastūmė Walkupą į įžaidėjus. Ir dabar padarys tą patį, apšlifuos Riversą ir pabandys kaip jam seksis įžaidinėti.