Zalgiris gets back to winning ways with victory over Nevezis 10

Zalgiris Kaunas saw their lead fade away at home against Nevezis Kedainiai but despite that celebrated win number 17 in Lithuanian League, as they defeated the guests 89-84 on Saturday.

Kaunas team was in front 22-17 after the first 10 minutes and increased the lead to 54-42 at halftime.

Zalgiris had 17 points lead after three quarters (74-57) but Nevezis came back and had a chance to tie the game.

Laurynas Beliauskas could have tied the game with one minute to go but his three pointer was off target and Zalgiris defended the home court.

Rokas Jokubaitis, Edgaras Ulanovas and Karolis Lukosiunas scored 12 points each. Ulanovas did it only by playing 12 minutes.

Beliauskas was the top scorer of the game with 28 points.

Comments

 1. 709

  Su eiline pergale LKL. Neispudinga bet pergale.

 2. a

  turbut sunku butu rast antra toki beviltiska zaideja kaip hayes. jeigu lieka vienas pries varzova, negali nieko padaryt, verztis nesugeba, tuoj pat uzdaromas, centruot irgi negali, belieka mest plytini metima kazkur krepsio link, ka ir daro sekmingai visa sezona. ta gynyba irgi daugiau imitacine daznai buna, ypac kvailai atrodo ties perimetru tie jo closeoutai su viena iskelta ranka

 3. Atsipalaidavimas

  Saras atsipalaidavima pabreze sprendeme savo uzduotis

 4. Tausojo

  Tai Patys matom Saras Tausojo pagrindinius po pertraukos jau neleido ules Riverso kai laukia dviguba savaite

 5. Svarbu pergale

  Nors ir turejus +17 isvaistem saras suteike progas zaidibinio laiko kaip Jokubaitis 27 min geben Lukociunas bet kaip neisnaudojI progu Varzovas baudzia

 6. Aiškiaregis

  Labai nenusisekė su legionieriais, o ypač su Hayes. Nesuvokiu kodėl jam iki šiol neparodytos durys. Net lkl yra keli žaidėjai lietuviai ryškiai geresni. O šis nei puola, nei ginasi, o atlyginimas kaip neeilinės žvaigždės… Apima neviltis žiūrint į šių metų Žalgirį.

 7. Hayes

  Kuo tu pakeisI Hayes dabar visiems ir taip aisku tai neziurek dabar iki sezono galo Liks suzaist

 8. Aiškeriagiui

  pavyzdžiui: kurie LKL žaidėjai yra ryškiai geresni? ar ne tie, kurie būtų konkrečiame Hayeso šešėlyje, jei jis žaistų jų komandoje? taip, nepasisekė žiauriai, tik nusišnekėti dėl to nereikia, pirko ne su labai gera, o su puikia statistika Europos taurėje ir Turkijos lygoje stiprioje komandoje, nepasisekė, nėra komandų, kurios nors ir kelis kartus turtingesnės, o su visais legionieriais sektųsi, tai vat įdomu, kas tie LKL žaidėjai ryškiai už jį geresni

 9. paimtu

  koki guscika is prienu neatrodytu blogiau nei heisas, patys ji specialiai pasekit irpamatysit kokia is jo nauda gynyboj , o puolime jau tikriausiai pamatet. jei zmogus nieko nemoka nei driblinguot nei stumdytis nei reboundint, nei patakyti nei spausti , tiesiog nieko nemoka tama lygyje ku yra tai kam jisai reikalingas tada?

 10. aaa

  butkevicius, bendzius, giedraitis… bet kuris manau uz hayes geriau patemptu