#60SecondsWithZalgiris checks in with mind-reading Marek Blazevic 3

Zalgiris TV returns with the third season of #60SecondsWithZalgiris – a fan favorite pop quiz, where Zalgiris players will have a minute to answer plenty of quick-fire questions.

This time around, 19-year-old rookie Marek Blazevic was the first Zalgiris man to try out the pop quiz.

The big man, who just debuted in an official game with a green-and-white jersey, had quite a few answers naming basketball players, starting with Giorgi Shermadini, all the way up to Tim Duncan and Michael Jordan.

He made both the Zalgiris TV team and himself laugh when ha named the New York Knicks as his favorite NBA team.

In this episode of #60SecondsWithZalgiris, you’ll also find out Marek Blazevic’s go-to meal, favorite musician, video game and much more!

Comments

  1. Darius

    Ne į temą, bet aš manau, kad neilgai mums liko pasidžiaugti Žalgiriuku gyvai, nes mūsų valdžiažmogiai tuoj uždraus sirgaliams eiti į areną. Manau, kad būsimos rungtynės gali būti paskutinės arba priešpaskutinės.

  2. heyhey

    sutikciau , su realu jau neleis greičiausiai stebeti arenoj.

  3. Darius

    mačiau, kad Olandijoje kai sirgalių neįleido į futbolo rungtynes, tai jie keliolika tūkstančių susirinko prie stadiono ir taip palaikė komandą. Jeigu mūsų į rungtynes neįleis, o tikrai neįleis, gal net jau ir sekančias rungtynes atšauks, tai aš už, jei mes susirinktume prie arenos. Aš ateičiau. jau užkniso negyvai su savo ribojimais ir draudimais. Tegu patys ir sėdi namie, o žmonėms gyventi reikia.