Šiandienos laidoje – žvilgsnis į Eurolygos turnyrinę lentelę ir „Žalgirio“ laukiantį tvarkaraštį bei šokėjų kovų „EFES Euroleague Challenge“ pusfinalyje apžvalga.

Šios dienos laidoje – Sil Karaliaus Mindaugo taurės turnyro aptarimas ir pokalbis su Lietuvos krepšinio lygos komunikacijos direktoriumi Šarūnu Mazalu.

Šiandienos laidoje – žvilgsnis į artėjantį SIL-Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą ir pokalbis su buvusiu Žalgiriečiu Algirdu Braziu.

Šiandoenos laidoje – pokalbis su LKL generaliniu direktoriumi Romualdu Brazausku, apie vakar startavusį SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą ir „Priešo žvalgyba“, kurioje išsami šio vakaro Žalgiriečių priešininkų „Šiaulių“ apžvalga.

Šiandien laidoje – dėmėsys į prasidedantį „SIL Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyrą ir „Žalgirio“ šokėjų pasirodymą „EFES Euroleague Challenge“ ir „Betsafe–Šokėjų kovose“.

Šios dienos laidoje – praėjusių Kauno „Žalgirio“ klubo rungtynių apžvalga ir vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus komentaras po mačo su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Šiandienos laidoje – išskirtinis Artūro Milaknio interviu apie svarbias Eurolygos rungtynes, o „Priešo žvalgyboje“ – svarbiausi Maskvos srities „Chimki“ statistikos skaičiai.

Šiandienos laidoje – pokalbis su Kauno „Žalgirio“ šokėjomis, kurios svečiavosi mūsų studijoje.

Šios dienos laidoje – Artūro Milaknio mintys prieš laukiančią dvikovą su Maskvos „Chimki“ ekipa, turnyrinės lentelės apžvalga bei „Dienos žaidimas“.

Šiandienos laidoje – pergalingų Eurolygos rungtynių prieš Tel Avivo „Maccabi“ apžvalga, o „Priešo žvalgyboje“ – žvilgsnis į artėjančių rungtynių priešininką Prienų-Birštono „Vytautą“.

Šios dienos laidoje – žvilgsnis į Kauno „Žalgirio“ varžovės Tel Avivo „Maccabi“ ekipą, rubrikoje „Priešo žvalgyba“ ir „Dienos žaidimas“.

Šiandienos laidoje – pokalbis su Kauno „Žalgirio“ puolėju Edgaru Ulanovu, apie laukiančias Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“.