Paskutinėje šio sezono laidoje – šūsnis prizų mūsų klausytojams bei žvilgsnis į įsimintiniausius praėjusio sezono momentus.

Šiandienos laidoje – 25-ojo „Betsafe–LKL“ sezono uždarymo apžvalga bei informacija apie pirmąjį „Žalgirio“ naujoką.

Šiandienos laidoje – pokalbis su ilgamečiu buvusiu Kauno „Žalgirio“ žaidėju bei treneriu Algirdu Braziu, apie skambiausias sezono pergales, įspūdžius ir perspektyvas ateičiai.

Šiandienos laidoje – pergalingų betsafe-LKL finalo serijos rungtynių apžvalga bei vyriausiojo „Žalgirio“ ekipos trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir Artūro Milaknio komentarai.

Šios dienos laidoje – savaitgalį vykusių Betsafe-LKL finalų aptarimas ir „Priešo žvalgyba“, kurioje svarbiausi skaičiai ir faktai apie Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą.

Šiandien „Žalgirio radijo“ studijoje svečiavosi ilgametinis „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis, su kuriuo pasikalbėjome apie atostogas Lietuvoje, pasikeitimus jo karjeroje, betsafe-LKL finalo seriją bei „Žalgirio“ žygį Eurolygoje.

Šiandienos laidoje – rubrika „Priešo žvalgyba“, kurioje apžvelgėme antrųjų finalinių rungtynių svarbiausius faktus bei svarbiausi sprendimai iš vakar vykusio betsafe-LKL valdybos posėdžio.

Šios dienos laidoje – pokalbis sus krepšinio komentatoriumi Robertu Petrausku, kuris pasidalino savo įžvalgomis ir mintimis apie Betsafe-LKL finalo serijas.

Šiandienos laidoje – antrųjų betsafe-LKL finalo serijos rungtynių apžvalga ir pokalbis su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Vyšniausku.

Šios dienos laidoje – savaitgalį vykusių rungtynių aptarimas ir „Priešo žvalgyba“, kurioje išsami Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos analizė.

Šiandienos laidoje – išsamūs Artūro Milaknio ir vyriausiojo „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus komentarai prieš laukiančią betsafe-LKL finalo seriją su Vilniaus „Lietuvos rytu“ bei Vilniaus klubo statistikos analizė rubrikoje „Priešo žvalgyba“.

Šiandienos laidoje – informacija apie startavusią abonementų prekybą bei „Betsafe-LKL“ finalus.