Šiandienos laidoje – rubrika „Užribis“, kuriame iš arčiau galėsite susipažinti su Kauno „Žalgirio“ komandos treneriu Dariumi Maskoliūnu.

Šios dienos laidoje – mūsų studijoje svečiavosi Kauno „Žalgirio“ esporto narys, žaidimo League or Legends žaidėjas ir komandos kapitonas Dalius Žukauskas.

Šiandienos laidoje – „Priešo žvalgyba“, kurioje dėmesys šio vakaro priešininkams Stambulo „Fenerbahce“ bei NKL apžvalga.

Šios dienos laidoje – vakar iškovotos pirmosios šio sezono žalgiriečių pergalės Eurolygoje apžvalga ir naujojo Kauno „Žalgirio“ pirkinio aptarimas.

Šios dienos laidoje – pokalbis su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Vyšniausku apie sezono pradžią, lūkesčius bei ko galima laukti šio vakaro rungtynėse Stambule.

Šios dienos laidoje – „Užribis“, kuriame iš arčiau galėsite susipažinti su Kauno „Žalgirio“ ekipos aukštaūgiu Laurynu Biručiu.

Šiandienos laidoje – Eurolygos sezono starto bei savaitgalį vykusių betsafe-LKL ir NKL rungtynių apžvalga.

Šiandienos laidoje – pokalbis su „Žalgirio“ treneriu Evaldu Beržininkaičiu apie startavusį Eurolygos sezoną bei pirmąjį Kauno ekipos priešininką.

Šiandienos laidoje – pokalbis su portalo 24sek.lt žurnalistu Donatu Urbonu apie prasidedančias Eurolygas kovas, įdomiausius žaidėjus, intrigas bei „Žalgirio“ galimybes ateinančiame sezone.

Šiandienos laidoje – pokalbis su „Žalgirio“ įžaidėju Roku Jokubaičiu.

Šios dienos laidoje – „Užribis“, kuriame iš arčiau galėsite susipažinti su Kauno „Žalgirio“ ekipos gynėju Mariumi Grigoniu.

Šiandienos laidoje – pergalingų betsafe-LKL rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ bei debiutinio dublerių savaitgalio NKL lygoje apžvalga.