Informacija abonementų kortelių savininkams

Gera žinia sezono abonementų turėtojams – iš savo abonemento kortelės galite atsispausdinti bilietą į rungtynes!
Savo abonementą galite administruoti prisijungę „Žalgirio“ bilietų pardavimo sistemoje.


Ypatingi pasiūlymai su 2016-2017 m. sezono abonemento kortele

charlie_logoVIP svečio kortelė: 10-20% nuolaida sąskaitai restoranuose*

„Amber Food“ VIP svečio kortelė – tai išskirtinė galimybė 2016-2017 m. „Žalgirio“ abonementų turėtojams mėgautis įvairių virtuvių patiekalais dar geresnėmis kainomis:

20% nuolaida sąskaitai bei 10% nuolaida dienos pietums „Charlie pizza“, „Katpėdėlė“, „La Crepe“, „Carskoje Selo“ restoranuose;
15% nuolaida sąskaitai bei 5% nuolaida verslo pietums „Manami“ restoranuose;
10% nuolaida sąskaitai „Beer Garden“.

*VIP svečio kortelę gausite atsiimdami „Žalgirio“ abonementą. Norint aktyvuoti VIP kortelę, užpildykite registracijos formą.


Kauno Kamerinis25% nuolaida visiems Kauno miesto kamerinio teatro spektakliams*

Kauno „Žalgirio“ fanai Kauno miesto kameriniame teatre kultūrinasi pigiau! Nuo komedijų iki jausmingų dramų, nuo istorinių spektaklių iki manifestacijų!

* Nuolaida netaikoma vaikiškiems spektakliams.


Optometrijos_centras25% nuolaida naujoms akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijoms, kontaktiniams lęšiams, jų priežiūros priemonėms bei 20% nuolaida akinių lęšiams

„Optometrijos centre“ išsirinks kiekvienas. Siūlome platų saulės akinių bei akinių rėmelių asortimentą nuo kokybiškų ir nebrangių iki garsiausių pasaulyje mados namų bei dizainerių kurtų akinių. Nešiojantiems kontaktinius lęšius – pritaikysime geriausiai kliento poreikius atitinkančius: vienadienius, spalvotus, astigmatinius, ar tokius lęšius, kuriuos neišsiimant galima nešioti 30 parų.


Speedway

20% nuolaida visiems važiavimams „Speedway“ kartodrome

„Speedway“ – tai naujausias atviras kartodromas Lietuvoje, skirtas kartingo, motociklų ir motorolerių sportui. Čia galėsite išbandyti ne tik standartinius 9AG kartus, bet ir 13AG, pusiau sportinius bei sportinius kartus. Puiki vieta organizuoti renginius įmonėms ar privačius vakarėlius tiek vasarą, tiek ir žiemą. „Žalgirio“ abonementų turėtojams suteikiama 20% nuolaida visiems važiavimams.


Entry-logo20% nuolaida biliardui klube „ENTRY“

Biliardo klubas „ENTRY“ siūlo aukščiausios kokybės biliardo įrangą parinktą profesionalų, 14 pulo stalų, snukerio ir rusiško biliardo stalus, barą ir platų tarptautinės virtuvės patiekalų asortimentą, sporto varžybų (futbolo, krepšinio, F1) transliacijas bei draugišką ir saugią atmosferą.


KA-Ringas20% nuolaida lazerių mūšiams „KA-Ringe“

Išlieti emocijas draugų mūšyje žaidžiant lazeriais – tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kupinas azarto, smagios nuotaikos ir be galo smagių įspūdžių. Tai pramoga orientuota suaugusiems, nes reikalingas ne tik fizinis aktyvumas, bet ir taktinis mąstymas siekiant įveikti įvairias misijas. Pasinaudok galimybe, kurią suteikia „Žalgirio“ abonementas ir pasimėgauk ne tik krepšiniu, bet ir lazerių kovomis.


Oazes_boulingas

20% nuolaida boulingui

„Oazės boulingas“ suteikia 20% nuolaidą boulingo žaidimui visiems 2016-2017 m. sezono „Žalgirio“ abonementų turėtojams.

 


mazasis teatras20% nuolaida Kauno mažojo teatro spektakliams

Kauno senamiestyje esantis Mažasis teatras kviečia užsukti į erdvę, kur nėra skiriančio atstumo tarp aktorių ir žiūrovų. Repertuare profesionalūs, įvairaus tipo spektakliai skatina pajusti asmeninį santykį su kūrėjais, jų svarstomomis idėjomis, kurios aktualios ir dideliam, ir mažam. Betarpiška ir jauki atmosfera leidžia užsimiršti, kad esate teatre.


Ratai VisiemsNuo 15% iki 25% nuolaida padangoms

Kauno „Žalgirio“ gerbėjai visada rieda pigiau! „Ratai visiems“ – žinomiausių padangų gamintojų atstovas Lietuvoje, išskirtinai Jums siūlo pasinaudoti nuolaida ir gauti individualų pasiūlymą padangoms visų rūšių transporto priemonėms. Su „Žalgirio“ abonementu taikoma 15% – 25% nuolaida padangoms.


Skvosas15% nuolaida 1 val. apsilankymui ir 50% nuolaida įrangos nuomai

Aktyviai laisvalaikį leidžiantys Kauno miesto gyventojai ir svečiai turi dar vieną pasirinkimą – „Kauno Skvošo Klubą“, kuris kviečia „Žalgirio“ aistruolius pasinaudoti ypatingomis privilegijomis ir skvošą žaisti pigiau. „Forbes“ duomenimis, skvošas – sveikiausia sporto šaka!


Miegantys drambliai15% nuolaida laipiojimo centre „Miegantys drambliai“

Laipiojimo centras – puiki naujų įspūdžių oazė norintiems treniruotis, atsipalaiduoti ar įdomiai praleisti laisvalaikį. Čia rasite didžiausią boulderingo trasų pasirinkimą Lietuvoje – jų daugiau kaip 100! Todėl gali lipti kiekvienas, nesvarbu koks Jūsų sudėjimas ar fizinis pasiruošimas. Norintiems adrenalino, jėgas galima išbandyti ant 7,5 m aukščio TOP rope sienos su 12 įvairaus sudėtingumo trasų!


Sambaris15% nuolaida visai sąskaitai bare

SAMBARIS – tai baras skirtas susiburti! Įsikūręs istorinėje Kauno miesto dalyje, tačiau jaunas ir šiuolaikiškas SAMBARIS kiekvieną dieną stengiasi nustebinti savo klientus. Įvairių pasaulio šalių virtuvė, daugybė alaus rūšių, platus vyno, kokteilių asortimentas – tai tik keletas priežasčių dėl kurių turėtumėte čia apsilankyti. Su „Žalgirio“ abonementu gausite 15% nuolaidą patiekalams ir gėrimams mūsų bare (Vilniaus g. 34, Kaunas).

*Abonementą būtina parodyti Jus aptarnaujančiam personalui prieš pateikiant užsakymą.


DONUT LAB15% nuolaida sąskaitai Donut LAB spurginėse

Spurgos ir kava – neišskiriamas duetas, garantuojantis energijos ir geros nuotaikos pliūpsnį! Didžiausias Lietuvoje amerikietiškų spurginių tinklas Donut LAB kviečia papildyti jėgas ir dovanoja 15% nuolaidą sąskaitai visiems „Žalgirio“ abonemento turėtojams.


UNO_Park„Drambliaskrydis“ dovanų perkant standartinį bilietą

UNO Parks – tai didžiausią nuotykių parkų tinklą Baltijos šalyse valdanti bendrovė, kuri džiaugiasi galėdama Jus pakviesti išbandyti savo jėgas trijuose savo valdomuose parkuose: Vilniuje, Kaune bei Druskininkuose. Kiekviename parke Jūsų lauks per 100 rungčių, kurių suteiktos emocijos Jus lydės net ir išvykus. „Drambliaskrydis“ – tai pramoga, kuri paliks neišblėstančius potyrius ir, apie kurią draugams pasakosite su šypsena.


LEVI'S

Patirtis, siekiai ir tradicijos mus vienija

2016-2017 m. sezono „Žalgirio“ abonementų turėtojams visą sezoną dovanojame 12% nuolaidą visoms nenukainotoms „Levi‘s“ prekėms visose „Levi‘s“ ir „City Jeans“ parduotuvėse Lietuvoje (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje).


Chocolaterie

10% nuolaida „Chocolaterie“

„Žalgirio“ gerbėjai desertais ir kava mėgausis pigiau! „Chocolaterie“ visiems „Žalgirio“ abonementų turėtojams suteikia 10% nuolaidą visam šokoladinės asortimentui.


20150825085422316_300_211_1_010% nuolaida bare Ginger

Pradėkite vakarą bare „Ginger“, čia Jūsų laukia spalvingi kokteiliai ir gardūs užkandžiai. „Žalgirio“ abonementų turėtojai mėgausis baro asortimentu su 10% nuolaida.


20150825085705491_312_64_1_010% nuolaida Restorane Diverso

„Žalgirio“ abonementų turėtojai restorane „Diverso“ valgo su 10% nuolaida. Viešbutyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ įsikūrusiame restorane „Diverso“ pasigardžiuosite europietiškos virtuvės patiekalais, gaminamais iš visuomet šviežių, lietuviškų žaliavų.


2016-2017 m. sezono „Žalgirio“ abonementų turėtojams dovanojame 5 EUR, Audi klubo abonementams 10 EUR „ArenaPay“ pinigų!

Sutaupykite laiko nelaukdami ilgose eilėse!

„Žalgirio“ arenos „ArenaPay“ atsiskaitymų sistema suteikia galimybę greitai, patogiai ir saugiai atsiskaityti visose „Žalgirio“ arenos kavinėse, baruose ir restoranuose.

ArenaPayPasinaudoti „ArenaPay“ pinigais galėsite jau pirmose naujojo sezono krepšinio rungtynėse, o vėliau kortelę galite pasipildyti internetu, arenoje esančiuose mokėjimo terminaluose ar iš „ArenaPay” atributika pasipuošusio aptarnaujančio personalo.

Nepamirškite! Kortele galima atsiskaityti visuose „Žalgirio“ arenos renginiuose!

*Dovana nesuteikiama VIP ložių savininkams ir abonementų kvietimams

Dovanos Kauno „Žalgirio“ gerbėjams!

Impuls
Nuo liepos 19 iki rugpjūčio 31 d. įsigijus abonementą už pilną kainą vieną mėnesį sportuok bet kuriame
Impuls sveikatingumo klube nemokamai!

Nemokamo sporto mėnesį galima išnaudoti iki 2016 m. rugsėjo 30 d. – galimybė sportuoti įsigalioja nuo pirmojo apsilankymo ir pasibaigia ne vėliau kaip rugsėjo 30 d.


 

Įsigijus 2016-2017 m. sezono abonementus iki 2016 m. liepos 15 d.:

Įsigykite „Žalgirio“ abonementą ir pasinaudokite VISOMIS mūsų partnerių dovanomis bei specialiais pasiūlymais! Įsigiję abonementą dovanomis galite pasinaudoti jau po savaitės (tiek laiko užtrunka, kol Jūsų duomenys pasiekia mūsų partnerių sistemas).

Sostiniu_golfo_klubas„Sostinių golfo klubas“ dovanoja 1 val. treniruotę „Žalgirio“ gerbėjams ir jų pasirinktiems antriems asmenims (vienas papildomas asmuo) golfo klube adresu: Pipiriškių k., Pastrėvio sen., Elektrėnų sav.

Šią dovaną 2016-2017 m. sezono abonementų turėtojai turi išnaudoti iki 2016 m. spalio 1 d.

Būtina išankstinė registracija el. paštu: info@capitals.lt arba tel. 8 619 99999.


Oazes_boulingas„Oazės boulingas“ ištikimiausiems Kauno „Žalgirio“ aistruoliams dovanoja 1 val. boulingo žaidimo (Baltų pr. 16, Kaunas).

Šią dovaną 2016-2017 m. sezono abonementų turėtojai turi išnaudoti iki 2016 m. spalio 1 d.


Miegantys drambliai„Miegantys drambliai“ dovanoja kvietimą (1 asm.) pramogoms viename didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse (V. Krėvės pr. 49, Kaunas).*

* Atvykę turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Šią dovaną 2016-2017 m. sezono abonementų turėtojai gali išnaudoti iki 2016-2017 m. sezono pabaigos.


KA-Ringas„KA-Ringas“ dovanoja kvietimą (1 asm.) aktyviai bei išskirtinai praleisti laisvalaikį lazerių mūšio arenoje (Draugystės g. 19, Kaunas). Būtina išankstinė registracija el. paštu: info@ka-ringas.lt arba tel. 8 678 15676 (dovaną galite išnaudoti darbo dienomis).