Karjeros rungtynes sužaidęs Edgaras Ulanovas – Eurolygos savaitės MVP (VIDEO) 3

BasketNews.lt inf.

Karjeros rungtynes ketvirtadienį dvikovoje su Stambulo „Anadolu Efes“ sužaidęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Edgaras Ulanovas šią savaitę Eurolygoje neturėjo lygių.

Puolėjas aikštėje praleido 31 minutę, per šį laiką pelnė 22 taškus (5/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius bei, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, surinko 32 naudingumo balus ir tapo naudingiausiu savaitės krepšininku.

E.Ulanovas dviem naudingumo balais pagerino savo asmeninį Eurolygos naudingumo balų rekordą bei dviem taškais geriausią rezultatyvumo pasirodymą.

Jo puolime atkovoti 4 kamuoliai ir 2 blokai taip pat buvo geriausi karjeros Eurolygoje rezultatai.

Tarp savaitės naudingiausiųjų E.Ulanovas nėra vienintelis lietuvis. Šioje rikiuotėje antras žengia 28 naudingumo balus rungtynėse su Pirėjo „Olympiacos“ surinkęs Milano „AX Armani“ ekipos aukštaūgis Artūras Gudaitis.

Šiame mače A.Gudaitis per 21 minutę pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 7/9 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus. Tiesa, madų sostinės klubas namie Graikijos vicečempionams pralaimėjo 85:86.

Taip pat 28 naudingumo balus surinko ir Ricky Hickmannas iš Bambergo „Brose“. Jamesas Nunnally iš Stambulo „Fenerbahce“ šią savaitę pasižymėjo 27 naudingumo balais, Jamesas Augustine‘as iš Malagos „Unicaja“ – 26.