„Žalgirio“ jaunimas panaikino milžinišką deficitą, bet krito prieš „Bayern“ 0

24sek.lt.inf.

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai pralaimėjimu pradėjo kovas finaliniame Eurolygos jaunimo turnyre. Manto Šerniaus auklėtiniai panaikino 23 taškų deficitą, bet 83:85 (23:24, 21:31, 13:18, 26:12) nusileido Miuncheno „Bayern“ aštuoniolikmečiams.

Per ilgąją pertrauką M.Šernius turėjo ką pasakyti savo auklėtiniams apie kovą dėl kamuolių. Vokiečiai vien po kauniečių krepšiu buvo sugriebę 8 kamuolius. Per ilgąją pertrauką „Bayern“ pirmavo 55:44. Miuncheno ekipa buvo pataikiusi net 50 proc. (7/14) tritaškių ir 54 (13/24) proc. dvitaškių.

Trečiajame kėlinyje „Bayern“ dar labiau padidino atotrūkį, vienu metu pirmavo 71:48, o prieš lemiamą dešimties minučių atkarpą komandas skyrė 16 taškų – 73:57.

Lemiamo ketvirčio pradžia buvo itin nerezultatyvi. Pirmą penkių minučių atkarpą žalgiriečiai laimėjo 6:3. Kauniečiai vėliau padidino apsukas puolime, šovė į priekį ir, likus žaisti minutę, komandas teskyrė 2 taškeliai (80:78). Deja, bet varžovai sugebėjo pelnyti taškus, du „Žalgirio“ vaikinų mesti tritaškiai skriejo pro šalį ir „Bayern“ triumfavo.

„Žalgiris“: M.Rubštavičius 20 (2 per. kam.), K.Kriisa 19 (5 rez. perd.), P.Murauskas 14 (6 atk. kam., 3 per. kam.), D.Rimkus 10.

„Bayern“: S.Grantas (7 atk. kam.) 19, J.George‘as po 19, F.Skobaljis 9.

A grupės rungtynėse penktadienį kauniečiai 12.00 val. susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ jaunimu, o šeštadienį 12.00 val. lauks dvikova su Belgrado „Mega Bemax“ krepšininkais.