Visas rungtynes pirmavęs „Žalgirio“ jaunimas pralaimėjo „Maccabi“ aštuoniolikmečiams 0

24sek.lt inf.

Penktadienį jaunieji Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Vitorijoje vykstančio finalinio Eurolygos jaunimo turnyro antrosiose rungtynėse 70:71 pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipai.

Per pirmus du kėlinius Manto Šerniaus auklėtiniai varžovams leido pelnyti tik 25 taškus ir per didžiąją pertrauką pirmavo 37:25.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Maccabi“ spurtavo 11:2 ir priartėjo prieš Kauno komandos trijų taškų atstumu (39:36). Koviniu atstumu Tel Avivo ekipa laikėsi visą trečiąjį kėlinį, o prieš lemiamą 10-ties minučių atkarpą švieslentėje degė „Žalgirio“ pranašumas 52:49.

Nors ketvirtajame kėlinyje kauniečiai vėl buvo padidinę pranašumą iki dviženklio, „Maccabi“ sugebėjo pasivyti. Likus žaisti 18 sekundžių, „Žalgiris“ pirmavo 1 tašku, tačiau pažeidė taisykles ir varžovai persvėrė rezultatą savo naudai (71:70). Žalgiriečiai nesugebėjo surengti sėkmingos paskutinės atakos ir patyrė nesėkmę.

„Žalgiris“: M.Kancleris 19 (9 atk. kam., 2 per. kam.), K.Kriisa 18 (5 rez. perd.), G.Mačionis 10, E.Preibys 7.

„Maccabi“: D.Avdija 19 (10 atk. kam., 7 rez. perd., 8 kld.), R.Hayunas 15 (4 per. kam.), A.Atiasas 12 (9 atk. kam.).

Pirmosiose rungtynėse trečiadienį „Žalgirio“ krepšininkai panaikino 16 taškų pranašumą per lemiamą ketvirtį, bet 83:85 pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ komandai.

Penktadienį kauniečiai paskutinėse A grupės rungtynėse 12.00 val. susitiks su Belgrado „Mega Bemax“ ekipa.