Įmonės Klubo narės

Šiuo metu „Žalgirio“ Garbės Klubas turi 12 įmonių – Klubo narių. Laukiame kitų prisijungiančių įmonių.

 

PARSISIŲSKITE PASIŪLYMĄ ĮMONĖMS

UAB „Techcom“ – daugiau nei aštuonerius metus sėkmingai dirbanti vidaus inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo įmonė Kaune. Įmonė projektuoja bei įrenginėja apsaugos ir priešgaisrines signalizacijas, vaizdo stebėjimo kameras, telekomunikacinius tinklus, elektros instaliaciją, žaibosaugą, santechniką bei šildymą, oro kondicionavimą bei vėdinimą, vykdo statybos darbus. Daugiau – www.techcom.lt.
UAB „Vidara“ – Marijampolėje veikianti įmonė, įkurta 1992-aisiais. Pagrindinė veikla – bendrieji statybos darbai, kultūros paveldo statinių tvarkomieji darbai, konstrukcijos projektavimas, elektrotechnikos darbai, prekyba statybinėmis medžiagomis – stogų dangos ir visi stogo aksesuarai, fasadų apdailos medžiagos, stogo langai ir žaibosaugos elementai. Daugiau – www.vidara.lt.
UAB „Daneka“ – įmonė, įkurta 1995-aisiais, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą buitine technika. 2011 metais įmonė tapo garsiausių pasaulyje buitinės technikos prekinių ženklų, tokių kaip Siemens, Bosch, AEG, parteriu. Įmonė dalyvauja pasaulinėse parodose, gamintojų organizuojamuose mokymuose ir savo turimas žinias apie produktus stengiasi perteikti klientui. Daugiau – www.daneka.lt.
UAB „Adikopas Group“ – tai šilkografijos ant tekstilės paslaugų gamybinė įmonė, savo veiklą pradėjusi 2002 metais. Įmonė susikūrė iš buvusių „Kauno audinių“ fabriko darbuotojų, kurie, fabrikui užsidarius, gamybinę patirtį panaudojo vystant UAB „Adikopas“. Įmonės devizas – „per kokybę į kiekybę“. Daugiau – www.adikopas.lt.
UAB „Vičiūnai“ – įmonė įkurta 1991 metais Kaune, kurios pagrindinė veikla – krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais. Per daugelį veiklos metų įmonė įgijo nuosavą autotransporto parką. Įmonės vilkikai prekes gabena Baltijos šalyse, Vidurio Europoje, Vakarų Europoje, Skandinavijos šalyse, Rytų Europoje, Rusijoje. UAB „Vičiūnai“ specializacija – temperatūrinio režimo reikalaujančių krovinių pervežimas. Daugiau – www.viciunaigroup.eu.
UAB „Amber Food“ – šis restoranų tinklas šiuo metu jungia 44 restoranus visoje Lietuvoje, valdo 25 picerijas „Charlie pizza“, 6 vaikų kavines „Charlie Kids“ (vaikams skirtos kavinės, įsikūrusios prie picerijų), „Charlie pizza“ barų zoną Kauno „Žalgirio“ arenoje, 8 pirkias „Katpėdėlė“, 3 restoranus „Carskoje selo“ bei 7 blynines „La Crepe“. Be to, Kaune atidaryta pirmoji naujo tipo kavinė „Ice Cafe“, siūlanti kavą ir ledus. Įmonei vadovauja Gediminas Balnis. Daugiau – www.viciunaigroup.eu
UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ – pagrindinė įmonės veiklos sritis – maisto produktų iš surimio (krabų lazdelės, krabų mėsa, baitai, čanksai, krabų žnyplės ir kt.) gamyba ir prekyba. Įmonės produktų šiandien galima įsigyti daugiau nei 35 pasaulio šalyse. Eksportuojama apie 94 proc. visos gaminamos produkcijos. UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ yra socialiai atsakinga įmonė. Ne vienerius metus kartu su kitomis „Vičiūnų“ grupės įmonėmis ji – įvairių socialinių, kultūros bei verslo renginių globėja ir rėmėja. Įmonei vadovauja Algirdas Razma. Daugiau – www.viciunaigroup.eu
AB „Aksa“ – gelžbetonio konstrukcijų gamintoja, kurios gaminiai (kolonos, rygeliai, sijos, trisluoksnės sieninės plokštės) naudojami tiek visuomeninės paskirties statybos objektuose, tiek individualios statybos objektuose. AB „Aksa“ savo veikloje apjungia ilgametę gelžbetonio gamybos patirtį ir modernias šiuolaikiškas gelžbetonio gamybos technologijas. AB „Aksa“ gelžbetonio konstrukcijos naudojamos ne tik Lietuvos statybos objektuose, bet ir eksportuojamos į Baltarusiją, Švediją, Suomiją, Norvegiją. Daugiau – www.aksa.lt.
UAB „Azovlitas“ – bendra Lietuvos ir Ukrainos įmonė „Azovlitas“ turi daugiau nei 15 metų prekybos plienu patirtį, užsiima plieno tiekimu tiesiogiai iš gamyklų-gamintojų Rytuose ir Vakaruose. Didmeninę ir mažmeninę prekybą juodaisiais metalais „Azovlitas“ vykdo bendradarbiaudamas su Rusijos, Ukrainos, ES, Azijos metalurgijos gamyklomis. Daugiau – www.azovlitas.lt.
Individuali įmonė „E. Miliūno studija“ – atestuota projektavimo įmonė, įkurta 1992 m. Kaune. Įmonė sukaupusi didžiulę patirtį projektuojant įvairios paskirties visuomeninius, komercinius, gyvenamuosius pastatus, atliekant pastatų realizacijų autorinę priežiūrą.
UAB „ICECO“ – valgomųjų ledų ir žuvies produktų gamybos ekspertai, įsikūrę Marijampolėje. Profesionalų komanda, kokybė, atvirumas, inovatyvumas bei lankstumas – tai kertiniai įmonės veiklos principai. Įmonei priklauso prekių ženklai „Aurum“, „Tirpukas“, „Zigmas“ ir „Junga“, kurie gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, o plačiausias įmonės gaminių asortimentas pirkėjams siūlomas firminių „ICECO“ parduotuvių tinkle visoje Lietuvoje. „ICECO“ yra aktyvi visuomeninių, kultūros, sporto projektų bei renginių dalyvė ir rėmėja. Daugiau apie įmonę – www.iceco.lt.
UAB „TTS Tooltechnic Systems“ yra oficialus trijų prekinių ženklų – FESTOOL, HONEYWELL ir TYROLIT – importo partneris Baltijos šalyse:

FESTOOL – tai vokiški, aukštos kokybės, profesionalūs rankiniai el. įrankiai, skirti baldų gamybai, medžio, mineralinio akmens ir metalo apdirbimui, apdailos ir montažiniams darbams, autoservisams.
HONEYWELL –
tai asmeninės apsaugos priemonės įvairių sričių darbininkams. Asortimente yra akių, galvos, veido, klausos ir kvėpavimo organų apsaugos priemonės, darbo pirštinės, apraišai, darbo drabužiai ir batai.
TYROLIT
– pirmaujančio pasaulyje austriško gamintojo abrazyvinės pjovimo, šlifavimo medžiagos ir įrankiai, skirti statybai, darbui su metalu, stiklu ir akmeniu.

Daugiau – www.tts-company.lt, www.festool.lt, www.tyrolit.lt

  UAB „BRANDAS“ tai agentų, atstovų ir derybininkų įmonė, užsiimanti konsultavimu ir tarpininkavimu baldų gamybos, prekybos, paslaugų ir kitoje komercinėje veikloje. Daugiau – www.brandas.eu/.
UAB „MVE GROUP“ – įkurta 2009 m. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba įrengimais, kurie naudojami šilumos tiekimo bei alternatyvių energijos šaltinių, ypač saulės, srityse.