Kauno komandos žaidė skirtingai, „Kauno diena“ 0

Lietuvos krepšinio A lygos (LKAL) čempionato trečiajame ir ketvirtajame turuose Kauno komandos patyrė ir pergalių, ir pralaimėjimų.

Sėkmė lydėjo dvi pergales iškovojusią lygos čempionų “Žalgirio-A.Sabonio krepšinio mokyklos” ekipą, kuri penktadienį išvykoje 103:100 (34:23, 32:21, 17:32, 20:24) įveikė Jonavos sporto klubą, o šeštadienį namuose po atkaklios kovos 99:92 (26:31, 23:25, 22:20, 28:16) – ir Tauragės “Tauragę”.

Kauniečių komandoje nesulaikomas buvo Jonas Mačiulis, abejose rungtynėse pelnęs po 27 taškus.

“Labai gerai pradėjome rungtynes su Jonavos sporto klubu, po dviejų kėlinių turėjome sukaupę 22 taškų pranašumą. Tačiau po pertraukos pasipylė klaidos, žaidimas išsiderino, o varžovai tuo pasinaudojo, pradėję ir geriau gintis, ir pulti, – sakė Kauno ekipos treneris Rimantas Grigas. – Nors iškovojome tris pergales iš keturių galimų, daryti išvadų apie mūsų žaidimą dar nevertėtų, nes su daugeliu stiprių priešininkų kol kas nerungtyniavome”.

Pirmąją pergalę čempionate šventė “LKKA-Rusteda” (buvusi “LKKA-Atletas”), 81:77 (23:22, 24:15, 18:17, 16:23) nugalėjusi pergalių dar neiškovojusį Vilniaus “SSK-Nord/LB Draudimą”. Prie pergalės daugiausia prisidėjo Marius Vansavičius, įmetęs 25 taškus.

Tačiau šeštadienį “LKKA-Rusteda” išvykoje 66:84 (21:25, 11:24, 20:16, 14:19) nusileido LKAL vicečempionei “Šilutei”.

Pergalių sąskaitos vis dar neatidarė LKAL debiutantė “Buratina”. Savaitgalį praeityje garsaus krepšininko Sergejaus Jovaišos treniruojama ekipa 79:87 (17:24, 27:16, 18:24, 17:23) nusileido “Šilutei” ir 78:87 (15:22, 25:15, 20:24, 18:26) – Prienų “Prienams”.

Kiti rezultatai: Švenčionėlių “Rida” – Joniškio “Žiemgala-Šiaurės vilkas” 88:87, “Tauragė” – Klaipėdos “Universitetas-Nafta-Laivitė” 88:96, Pakruojo “Meresta” – “Prienai” 83:74, “SSK-Nord/LB Draudimas” – Pasvalio “Pieno žvaigždės” 63:110, “Nafta-Universitetas-Laivitė” – “Meresta” 98:81, “Žiemgala-Šiaurės vilkas” – Jonavos sporto klubas 88:98.