T.Beard’as – Eurolygos antrojo turo MVP 0

Kauno “Žalgirio” vidurio puolėjas Tanoka Beard’as tapo Eurolygos antrojo turo naudingiausiu žaidėju. Žalgirietis per 33 su puse rungtynių išvykoje su Atėnų AEK (Graikija) minutes įmetė 19 taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį bei išprovokavo 4 varžovų pražangas. Amerikietis surinko 30 naudingumo balų.
2-3 vietas pasidalino po 29 naudingumo balus surinkę Belgrado „Partizan“ puolėjas Dejan’as Milojevič’ius ir Sopoto „Prokom Trefl“ žaidėjas Goran’as Jagodnik’as. Ketvirtas su 28 balais liko kitas Kauno klubo legionierius Robert’as Pack’as. Jis rungtynėse su AEK per 38 su puse minutės pelnė 29 taškus, perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo net 9 varžovų pražangas. Tačiau 8 padarytos klaidos neleido gynėjui tapti naudingiausiu turo žaidėju.