O kai kurie sugeba Latvijos čempionams ir pralaimėti… 0

Kauno "Žalgiris" šiandien Sporto halėje Baltijos krepšinio lygos (BBL) susitikime be didesnių pastangų nugalėjo Latvijos čempionus – Ventspilio "Ventspils" krepšininkus 104:80 (30:11, 26:24, 19:12, 29:33).
"Žalgirio" komandai Tanoka Beard pelnė 30 taškų (11 atkovotų kamuolių), Dainius Šalenga – 15, Mindaugas Timinskas – 13, Paulius Jankūnas – 12 (9 atkovoti kamuoliai), Vidas Ginevičius – 10 (5 rezultatyvūs perdavimai), Martynas Andriuškevičius – 8, Ainars Bagatskis ir Simonas Serapinas – 6, Robert Pack – 4.
"Ventspils" komandoje Kęstutis Šeštokas įmetė 19 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Justin Love – 16, Mike Lenzly – 12, Bruno Petersons – 9, Brent Wright ir Martins Skirmants – po 6, Aigars Vitols – 5, Ugis Vilums – 3, Ivars Timermanis ir Janis Blums (6 rezultatyvūs perdavimai) – po 2.

“Po pergalės prieš “Scavolini” žaidėjams atslūgo įtampa. Nesitikėjau, kad rungtynės taip lengvai prasidės. Vyrai išėjo į aikštelę gerai nusiteikę. Žinojome, kad “Ventspils” mėgsta žaisti greitai, tačiau pradžioje mes bėgome greičiau negu varžovai. Paskui žaidėjai atsipalaidavo, rungtyniavo laisvai, tad trūko protingesnio žaidimo. Todėl trečiasis ir ketvirtasis kėliniai nebuvo gražūs”, – po mačo sakė “Žalgirio” vyriausiasis treneris Antanas Sireika.

“Ventspils” vyriausiasis treneris Karlis Muižnieks teigė, jog jo auklėtinius iš vėžių išmušė nesėkminga pradžia. “Susitikimo pradžioje “Žalgirio” komandoje tritaškius pataikė tie žaidėjai, iš kurių to nesitikėjome. Žalgiriečiai įgijo solidžią persvarą, o mes atsigavome tik ketvirtajame kėlinyje. Aišku, kad norėjome sužaisti sėkmingiau. Tačiau juk “Žalgiris” žaidžia stipriausioje Europos lygoje ir tai labai jaučiasi. Mums dar reikia daug dirbti, kad pasiektume Kauno klubo lygį”, – kalbėjo K.Muižnieks.