Pristatyti rekordiniai Kauno “Žalgirio” marškinėliai (papildyta) 0

Šiandien Kaune agentūra „Factum“ užfiksavo naują Lietuvos rekordą – didžiausius krepšinio marškinėlius, kurių ilgis siekia 6,67 metro, o plotis – 4,62 metrus. Dešimtuoju numeriu pažymėtus rekordinius Kauno „Žalgirio“ komandos marškinėlius pristatė telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“, drauge su krepšinio žvaigždėmis.

Staigmeną krepšinio gerbėjams bendrovė pateikė “Auksinės rankos” snaiperių turnyre, kuris vyko Laisvės alėjoje, šalia netrukus duris atversiančio naujojo „Bitės“ salono.

„Rekordų siekia ir verslo, ir krepšinio komandos. Lietuvos krepšinio sostinei dovanojame didžiausius krepšinio marškinėlius, kurie simbolizuoja milžinišką Kauno „Žalgirio“ indėlį į Lietuvos ir Europos krepšinio istoriją“, – sakė „Bitė Lietuva“ generalinio direktoriaus pavaduotojas privatiems klientams Žilvinas Kučinskas.

Pasak jo, marškinėliai 10-uoju numeriu pažymėti neatsitiktinai – šis skaičius simbolizuoja ir dešimt metų trunkančią „Bitės“ veiklą Lietuvoje. Specialiai šiai šventei rekordinius marškinėlius pagamino „Žalgirio“ komandą rengianti bendrovė „Tūta“, jiems sunaudojusi net 57 kv. m. medžiagos. Įdomu, kad marškinėliai, kurie vėliau bus padovanoti „Žalgirio“ sirgalių klubui, sveria 8 kilogramus, o juos dėvėti galėtų net 13,6 metrų ūgio krepšininkas.

Savo taiklumą snaiperių turnyre galėjo išbandyti visi norintys. Jų „treneriais“ ir „konsultantais“ tapo tokios „Žalgirio“ žvaigždės, kaip Tanoka Beard’as, Ed’as Cota, Simonas Serapinas ir Reggie Freeman’as. Varžybų nugalėtojai ir pasižymėję žaidėjai buvo apdovanoti vertingais „Bitės“ ir „Žalgirio“ prizais.

„Bitė“ yra pasirašiusi rėmimo sutartį su Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda, pagal kurią krepšininkams skyrė 900 tūkst. litų paramą 2003 – 2006 metais.

Nuotraukos: “Bitė Lietuva”