„Žalgiris – Sabonio mokykla“ pasitreniravo su „Bremena“ 0

Šiandien NKL čempionate Kauno „Žalgiris – Sabonio mokykla“ savo aikštėje susitiko su turnyro autsaideriais Tauragės „Bremenos“ krepšininkais. Kauno klubas iki šių rungtynių buvo iškovojęs septynias pergales ir turnyrinėje lentelėje užėmė trečiąją vietą. Paskutiniame mače „Žalgiris – SM“ išvykoje nugalėjo Pakruojo „Merestos“ ekipą. Rezultatyviausias „Žalgiris – SM“ komandoje tame mače buvo A.Milaknis, kuris įmetė 27 taškus, 19 pridėjo Kauno klubo kapitonas M.Kalnietis.

Šios dienos rungtynes pradėjo tokie komandų startiniai penketai:

„Žalgiris – SM“ pirmieji į aikštelę išbėgo: M. Kalnietis, A.Milaknis, P.Butkevičius, V.Štimacas ir T.Barštys.

Svečių ekipoje rungtynes pradėjo – A.Damiulis, R.Mickevičius, D.Narkevičius, O.Ežerskis ir P.Gasiūnas.

Tik prasidėjus dvikovai, Kauno „Žalgiris – Sabonio mokykla“ iš karto pradėjo diktuoti žaidimo eigą ir pranoko savo varžovus tiek puolime, tiek gynyboje. Septynis taškus iš eilės be atsako pelnė P.Butkevičius. Sužaidus dvi minutes, šeimininkai jau pirmavo – 12:0. Tauragės krepšininkai bejėgiškai atrodė baudos aikštelėje, pirmuosius taškus svečiai pelnė beveik po trijų žaidimo minučių. Tolimas D.Narkevičiaus metimas buvo taiklus – 17:3.

„Žalgiris – SM“ ir toliau nemažino tempo bei didino savo pranašumą.

Įpusėjus kėliniui, po įspūdingo M.Kalniečio dėjimo, 23:8 pirmavo Kauno klubo krepšininkai.

Svečiai dar bandė pasipriešinti, tačiau daugumą jų atakų baigdavosi netaikliais metimais. Pirmoji rungtynių dalis baigėsi akivaizdžia „Žalgiris – SM“ klubo persvara – 35:15.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. “Žalgiris – SM” vyriausiasis treneris R.Grigas leido daugiau pažaisti antrojo penketo žaidėjams. Nors šiame kėlinyje kauniečių rezultatyvumas sumažėjo, tačiau varžovai nesugebėjo tuo pasinaudoti. Nors antrąją rungtynių dalį “Bremena” užbaigė taikliu tolimu metimu, bet šeimininkų pranašumas nekėlė abejonių – 53:35.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ pamaina nesiruošė atsipalaiduoti. Po krepšiu ir toliau karaliavo kauniečių aukštaūgiai, pamažu prasimėtė ir šeimininkų klubo snaiperiai.

Tauragės“ Bremenos“ krepšininkai dažnai klydo, metė neparuoštus metimus. Likus žaisti 2 minutėms dar vieną dėjimą varžovams padovanojo M.Kalnietis – 84:49.

Kauniečių triumfas šiose rungtynėse jau nekėlė abejonių, atrodė, kad su tuo susitaikė ir Tauragės “Bremenos” krepšininkai – 92:54.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Abi komandos norėjo kuo greičiau užbaigti šį mačą. Tačiau „Žalgiris – SM“ žaidė ramiai ir užtikrintai. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes, Kauno klubas pelnė šimtąjį tašką. Mačas baigėsi lengva ir užtkrinta Kauno „Žalgiris – SM“ krepšininkų pergale rezultatu 110:75.

Rezultatyviausias nugalėtojų getose buvo P.Butkevičius, kuris surinko 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius. 15 taškų pridėjo ŠJasikevičius.

Po šio laimėjimo, „Žalgiris – SM“ pakilo į antrąją I pogrupio NKL turnyrinės lentelės vietą.