J.Greeras: “Mūsų vaikinai nemėgsta pralaimėti” 0

Vakar, per Frankfurtą į Vilnių, 16:55 val., atskrido „Strasbourg“ komanda. Į Kauną Prancūzijos ekipa turėjo nuvykti apie septintą valandą, tačiau kelionę gerokai prailgino kelyje Vilnius – Kaunas susidaręs kamštis dėl įvykusios avarijos, kurias sukėlė gausiai iškritęs sniegas. Daugiau nei valandą kelias buvo užtvertas, todėl „Žalgirio“ varžovai į laikinąją Lietuvos sostinę atvyko tik devintą valandą vakaro. Tačiau tokie nesklandumai nesugadino „Strasbourg“ krepšininkų ir trenerių nuotaikos.

Kelionės metu šnekėjome su „Strasbourg“ komandos vyriausiuoju treneriu Ericu Girardu, kuris sakė, kad Kaune tikisi sunkių rungtynių. “Mes debiutuojame Eurolygoje, turime gerai pasirodyti ir Prancūzijos čempionate, todėl dalyvavimas abiejuose turnyruose labai įpareigoja pasirodyti kuo geriau, kuo kokybiškiau. Kiekvienose rungtynėse mes turime įrodinėti, kad galime laimėti, kad Eurolygoje nesame autsaideriai. Tą mes pabandysime įrodyti ir dvikovoje su „Žalgiriu“. Mes siekiame parodyti kuo aukštesnį lygį Eurolygos turnyre, todėl kiekvienas varžovas gali tikėtis sunkios kovos su mūsų komanda. Mes iškovojo tik vieną pergalę, tačiau visi pralaimėjimai buvo vos kelių taškų skirtumu. Priešininkai pamažu pradeda gerbti „Strasbourg“ ekipą, o ne tik žiūrėti į mus, kaip į naujokus. „Žalgiryje“ yra labai geri treneriai, šis klubas turi didelę patirtį Eurolygoje, labai geri, talentingi jaunieji krepšininkai. Taip pat mūsų varžovai turi pajėgius legionierius, tokius kaip E.Cota, T.Beardas, L.Ayuso. Jie mums tikrai pridarys nemažai problemų.”

Komandos treneriui antrino ir vienas „Strasbourg“ lyderių, gynėjas Alvinas Youngas. Amerikietis sakė, kad tikisi labai sunkių rungtynių, nes Kauno klubas yra vienas iš A grupės lyderių ir yra labai pajėgus klubas, turintis daug puikių krepšininkų. “Aš pažįstu E.Cota, pažįstu R.Freemaną, žinau, ką jie gali aikštelėje. Esu keletą kartų žaidęs ir prieš L.Ayuso. Niujorko vaikinai… (juokiasi). Mūsų stiprioji pusė yra ta, kad esame agresyvi, greita komanda, turime gerus aukštaūgius. Svarbiausia mums bus žaisti kartu, gerai apsiginti. Eurolygos turnyras yra didelis iššūkis, kurį mes pasiruošę priimti. Mūsų komanda lyginant su praėjusiu sezonu, yra pasikeitusi, todėl tokie rezultatai, mano manymu, yra laikini, nes su kiekvienomis rungtynėmis mūsų žaidimas tik gerės.”

Puolėjas Jeffas Greeras taip pat pritarė savo komandos draugui, kad svarbiausia mače su „Žalgiriu“ – žaisti vieningai. „Mūsų vaikinai nemėgsta pralaimėti ir tai bandys įrodyti aikštelėje. Taip, mes pralaimėjome keturis kartus, bet kiekvienas mačas yra šansas laimėti ir mes neketiname pasiduoti anksčiau laiko.“ – sakė amerikietis.

Nuotraukos: zalgiris.lt