„Žalgiris – SM“ patyrė pirmąją nesėkmę 0

Tęsiasi Naujametinis aštuonių komandų vyrų krepšinio turnyras „Švaros taurė“, kurį organizuoja bendrovė „Kauno švara“. Šiandien Kauno “Žalgiris – SM” sužaidė dvejas rungtynes – kaip jau minėjome anksčiau, kauniečiai pirmajame mače įveikė Vilniaus “SSK – Perlas” ekipą. Deja, antrosios varžybos “Žalgirio” pamainai susiklostė nesėkmingai. “Žalgiris – SM” nesugebėjo pasipriešinti svečiams iš Latvijos. R.Butauto vadovaujami Rygos “Ryga” krepšininkai nugalėjo kauniečius rezultatu 92:70.

Po rungtynių „Žalgiris – SM“ treneris R.Samulėnas sakė, kad Kauno klubui šioje dvikovoje trūko jėgos po krepšiu, varžovai buvo stipresni ir pelnytai nugalėjo.“Jau pirmajame kėlinuke Rygos klubas atsiplėšė, tačiau iki didžiosios pertraukos „Žalgiris – SM“ dar sugebėjo varžovus pasivyti ir palaikyti intrigą. Bet po didžiosios pertraukos iniciatyva vėl priklausė latviams.“ Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo M.Kalnietis, pelnęs 26 taškus, 13 įmetė V.Jasikevičius, 12 pridėjo A.Milaknis.

Rytoj Kauno klubas kovos dėl trečiosios „Švaros taurės“ turnyro vietos su to paties miesto „LKKA – Atleto“ komanda. Mačo pradžia – 11val.