Savo likimą į Jūsų rankas atiduoda S.Serapinas 0

Dvylika vyrukų.

Vienas tikslas.

Vienintelė galimybė.

Vienintelis šansas gyvenime tapti „Gintaro brolijos“ nariu.

Ir tik tu nuspręsi, kas vertas šio titulo.

Leidimo įstoti į Gintaro broliją tavęs prašys visi žalgiriečiai.

Praėjusiame krepšinio sezone Kauno Žalgiris ne tik eilinį kartą triumfavo Lietuvoje, bet ir Pabaltyje. Ar galima kartelę pakelti dar aukščiau? Stipriausios komandos vardo jau ne gana, kiekvienam žaidėjui  bus keliamas naujas ir labai svarbus uždavinys – tapti “Gintaro brolijos” nariu.

Nuo spalio 30d. per Tango TV prasidėjo laidų ciklas „Gintaro brolija“, kurioje rodomi reportažai apie Kauno „Žalgirio“ krepšininkus – vienintelius, kurie gali  tapti „Gintaro brolijos“ nariais. Laidos „Gintaro brolija“ kūrybinė grupė atskleidžia skirtingas žaidėjų asmenybės puses – ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir už jos ribų. Laida rodoma prieš kiekvienas Kauno „Žalgirio“ rungtynes, didžiosios pertraukos metu ir po rungtynių, kurias transliuos Tango TV.

Žalgirietis laidos pabaigoje apdovanojamas simboliniu prizu – gintariniu amuletu, kurį pagamino studija „ARZA“ (Stiklių g. 6, Vilnius   http://www.artele.lt/ )

Ir tik Jūs, atsižvelgę į visas kandidatų savybes, nuspręsite, kas vertas šio titulo.

Pirmasis savo likimą į Jūsų rankas jau atidavė žalgirietis Paulius Jankūnas ir Jūsų sprendimu buvo pašlovintas. Vėliau į “Gintaro broliją” buvo išrinktas  Darjušas Lavrinovičius, Jonas Mačiulis ir V.Ginevičius.

Dabar savo likimą į Jūsų rankas atiduoda Simonas Serapinas.

Šio žalgiriečio išbandymas prasideda  kovo 11 dieną (šeštadienį) 16:50 val. prieš „Žalgirio“ ir Rygos “Barons” dvikovą.

Trumpuoju numeriu 1674 Jūs galėsite balsuoti, ar priimti S.Serapiną į „Gintaro brolijos“ gretas.

Balsavimas prasidės ir tęsis tik visos laidos ir rungtynių metu.

Jei Jūs savo balsą atiduosite sms žinute, raktinis žodis turėtų būti toks – TAIP (jei pritariate, kad S.Serapinas taptų „Gintaro brolijos“ nariu), NE (jei nepritariate, kad S.Serapinas taptų „Gintaro brolijos“ nariu).

Balsuoti Jūs galesite ir paskambinę trumpuoju numeriu 1674.

Išklausę operatorės tekstą, turėsite paspausti reikiamą mobiliojo telefono mygtuką – jei  pritariate, kad S.Serapinas taptų „Gintaro brolijos“ nariu – 1. Jei nepritariate, kad S.Serapinas taptų „Gintaro brolijos“ nariu – 2.

Trys balsavusieji turės galimybę laimėti bilietus į Kauno „Žalgirio“ artimiausias Eurolygos namų rungtynes. Laimingieji bus atrinkti kompiuterio pagalba, todėl daugiausiai savo balsų atidavę žiūrovai, turės didesnius šansus laimėti „Žalgirio“ prizą. Nugalėtojai bus paskelbti oficialioje Kauno „Žalgirio“ internetinėje svetainėje – www.zalgiris.lt

Nelikite abejingais – Jūs spręsite, kas vertas amžinos šlovės.