“Gintaro brolijoje” – penktasis narys 0

Spalio 30d. per Tango TV startavo laidų ciklas „Gintaro brolija“ , kurios metu buvo išrinktas pirmasis šios garbingos „gintarinės“ organizacijos narys. Juo tapo P.Jankūnas.

Dabar P.Jankūnas “Gintaro brolijoje” jau nebe vienišas. Prie pastarojo žalgiriečio jau anksčiau prisijungė D.Lavrinovičius, J.Mačiulis ir V.Ginevičius. Šį savaitgalį į organizaciją Jūsų sprendimu buvo priimtas dar vienas žalgirietis.

„Gintaro brolija“ – čia gali patekti tik patys geriausi žalgiriečiai. Šį šeštadienį buvo skelbiamas Simono Serapino likimas – žiūrovai turėjo galimybę nuspręsti, ar šis Kauno „Žalgirio“ krepšininkas yra tinkamas ir jau pasiruošęs tapti „Gintaro brolijos“ nariu, ar jis vertas amžinos šlovės.

Savo nuomonę Tango TV žiūrovai galėjo pareikšti trumpuoju numeriu 1674 – paskambinę arba balsavę trumpąja SMS žinute. S.Serapino likimui neliko abejingi 244 Tango TV žiūrovai. Tiek jų balsavo iš viso. 238 žiūrovai pasisakė už tai, kad S.Serapinas būtų priimtas į „Gintaro brolijos“ gretas ir tik 6 balsavusieji nenorėjo, kad šis “Žalgirio” snaiperis būtų „Gintaro brolijos“ narys.

Sveikiname S.Serapiną, kuris tapo penktuoju, bet, turbūt, ne paskutiniu, visateisiu „Gintaro brolijos“ nariu! Žalgirietis laidos metu buvo apdovanotas simboliniu prizu – gintariniu amuletu, kurį pagamino studija „ARZA“ (Stiklių g. 6, Vilnius http://www.artele.lt/ ).

Trys balsavusieji turėjo galimybę laimėti bilietus į Kauno „Žalgirio“ artimiausias Eurolygos namų rungtynes.

Bilietus į Eurolygos TOP 16 varžybas, kuriose Kauno „Žalgiris“, Kauno sporto halėje, susikaus su Pirėjo “Olympiacos” krepšininkais iš Graikijos, laimėjo:

Aldona Perednienė iš Kauno;

Valdas Liukaitis iš Kauno;

Marija Jankuvienė iš Palangos;

Sveikiname!

Mačo tarp Kauno „Žalgirio“ ir Pirėjo “Olympiacos“ pradžia – 2006 03 30, 21:25 val. Vieta – Kauno sporto halė (Perkūno al. 5).