Nidoje spindėjo NKL žvaigždės 0

Nacionalinė krepšinio lyga

Kvapą gniaužiantys dėjimai į krepšį, efektingi perdavimai, įspūdingi metimai. Visa tai buvo galima išvysti per Nacionalinės krepšinio lygos Žvaigždžių dieną, kuri šeštadienį buvo surengta Nidoje.

Puikiai organizuotoje šventėje vyko geriausių NKL žaidėjų, suskirstytų į Rytų ir Vakarų rinktines, rungtynės. Akiai patrauklią dvikovą 71:63 laimėjo Rytų komanda, vadovaujama Vilniaus „Akademijos-MRU“ stratego Gintaro Pociaus. Buvo žaidžiami keturi kėliniai po septynias minutes.

Nugalėtojų gretose naudingiausiu krepšininku pripažintas „Akademijos-MRU“ legionierius iš JAV Jonathanas Sandersas. Vakarų komandoje geriausiu žaidėju išrinktas Klaipėdos „Naftos-Uni-Laivitės“ gynėjas Marius Runkauskas. Jis tapo rezultatyviausiu mačo krepšininku. Efektingai ir veržliai žaidusio klaipėdiečio sąskaitoje – 21 taškas.

Tritaškių metikų konkurse ranka mažiausiai drebėjo Kauno „Žalgirio-A.Sabonio mokyklos“ snaiperiui, Lietuvos krepšinio žvaigždės Šarūno Jasikevičiaus broliui Vyteniui Jasikevičiui. Finale jis nurungė Joniškio „Delikateso“ ekipos veteraną Arūną Šeferį.

Dėjimo į krepšį konkurse visus varžovus pranoko Kauno „LKKA-Atleto“ atstovas Raimundas Danys. Lemiamoje dvikovoje jis įveikė Edviną Dūdą iš Vilniaus „SSK-Perlo“.

Rankos taiklumą atakuodami iš trijų taškų zonos išmėgino Nidos vidurinės mokyklos auklėtiniai. Beje, renginys vyko atnaujintoje erdvioje ir jaukioje šios mokyklos salėje, kurią užpildė gausiai susirinkę žiūrovai.

Aistruolius linksmino dainininkai Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Klaipėdos universiteto šokėjos.

Įspūdingos šventės dalyvius sveikino NKL prezidentas Arvydas Jakas, Neringos meras Vigantas Giedraitis. Tylos minute buvo pagerbtas neseniai mirusio ilgamečio Neringos mero Stasio Mikelio atminimas.