„Prienai“ atsirevanšavo „Žalgirio“ jaunimui 0

Antrose NKL ketvirtfinalio rungtynėse, kuriose susitiko Kauno „Žalgiris – SM“ ir Prienų „Prienai“,  92:77, triumfavo namuose žaidę prieniškiai. Pastarieji atsirevanšavo Kauno ekipai už pirmąjį pralaimėjimą išvykoje ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą (1:1).

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas, kontroliavo žaidimo eigą ir po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų persvarą – 29:23. Antrajame ketvirtyje „Prienai“ efektyviai gynėsi ir atakavo bei dar labiau nutolo nuo varžovų  – 51:36. Kauniečiai, nors ir penkiais taškais laimėjo trečiąją dvikovos dalį, tačiau tokį deficitą panaikinti svečiams buvo labai sunku. Galutinį tašką šiose rungtynėse Prienų klubas padėjo ketvirtajame kėlinyje, kuriame demonstravo užtikrintą ir sėkmingą krepšinį, buvo greitesni ir tikslesni už „Žalgiris – SM“ krepšininkus ir iškovojo pelnytą pergalę.

Rezultatyviausi: PRIENAI – P.Šakinis – 25, K.Marcinkevičius – 24, V.Vaikšnis – 16;
ŽALGIRIS-A.SABONIO MOKYKLA – V.Jasikevičius – 24, V.Stimac – 21, P.Butkevičius – 17.