Aštuntoji „Žalgirio“ pergalė BBL čempionate 0

Šiandien Kauno „Žalgiris“ namie sužaidė BBL čempionato rungtynes su Šiaulių „Šiauliais“ ir nugalėjo varžovus rezultatu 85:63

Rungtynės prasidėjo taikliu P.Jankūno dvitaškiu. Po T.Beardo metimo, žalgiriečiai pirmavo keturiais taškais, tačiau svečių tritaškis netrukus jų pranašumą sumažino iki minimumo (4:3, 8 min.). Įpusėjus kėlinukui, sėkmingiau atakavę šiauliečiai pirmavo dviem taškais, abi komandos demonstravo rezultatyvų krepšinį ( 12:14). Iki ketvirčio pabaigos „Žalgirio“ ekipa kontroliavo žaidimo eigą, tačiau nutolti nuo varžovų neleido kelios klaidos ir skuboti metimai, po dešimties minučių – 21:19.

Antroje dvikovos dalyje abi komandos taip pat geriau atakavo, nei gynėsi. Sužaidus dvi minutes, žalgiriečiai pirmavo minimalia persvara (27:26), kuri netrukus, po K.Penney dvitaškio, padidėjo iki trijų. Įpusėjus ketvirčiui, rezultatas nedaug buvo pasikeitęs, o pranašumą išsaugojo šeimininkai (29:26). Kauno komandą į priekį vedė sėkmingas aukštaūgių krepšininkų žaidimas. Iki didžiosios pertraukos „Žalgiris“ demonstravo kokybiškesnį krepšinį ir nutolo nuo varžovų solidesniu skirtumu, po dvidešimties minučių – 44:30. Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Žalgiriečiai toliau tvirtai laikė žaidimo vadžias savo rankose ir neleido abejoti savo panašumu. Sužaidus dvi minutes, Kauno klubas pirmavo penkiolikos taškų skirtumu, o įpusėjus kėlinukui šešiolikos (56:40). Per likusį laiką „Šiauliai“ nerado priešnuodžių sėkmingam šeimininkų žaidimui ir, nors sumažino atsilikimą, tačiau didesnės grėsmės nekėlė (66:54). Paskutinėje rungtynių dalyje žalgiriečiai baigė pradėtą darbą. Nors šiauliečiai dar stengėsi pakreipti žaidimo eigą sau naudinga linkme, tačiau efektyvi šeimininkų gynyba ir puolimas niekais vertė visas „Šiaulių“ pastangas.Įpusėjus kėlinukui, „Žalgiris“ turėjo šešiolikos taškų pranašumą, o finalinė mačo sirena paskelbė kauniečių pergalę rezultatu 85:63.