Naujajame sezone žalgiriečiai vilkės „Audimo“ aprangą (FOTO, VIDEO) 0

Už kelių dienų į treniruočių stovyklą susirinksiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai komandos rūbinėje ras kiekvienam paruoštą naujos aprangos komplektą. Nuo šiol žalgiriečiai vilkės „Audimo“ pasiūtus marškinėlius. Artėjant naujajam sezonui Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas ir didžiausia sporto aprangos gamintoja Baltijos šalyse AB „Audimas“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Nuotraukos iš aprangų pristatymo – Žalgiris.lt foto galerijoje.

Antradienį specialiame pristatyme 2010-2011 m. sezono aprangą jau spėjo pasimatuoti žalgiriečiai Mantas Kalnietis ir Paulius Jankūnas. Šiuo metu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine besidarbuojantys krepšininkai buvo patenkinti naujos aprangos kokybe ir dizainu.

„Malonu vėl apsivilkti žalius mano gimtosios komandos marškinėlius. Šiemetinis jų dizainas dvelkia istorija, kuria mes didžiuojamės. Kiekvienose rungtynėse stengsimės šią istoriją pergalingai tęsti“, – sakė po metų į „Žalgirį“ sugrįžęs ekipos simbolis P.Jankūnas.

Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas džiaugėsi, kad komandą rengs lietuviškų aprangų gamintojas.

„Esame patenkinti, kad mūsų krepšininkai vilkės savus, lietuviškus marškinėlius. Greitai radome bendrą kalbą su AB „Audimas“ kolektyvu, kurie rūpinosi kiekviena aprangos detale. Žalgiriečiai ne tik galėjo iš anksto pasimatuoti marškinėlius ar sportinius kostiumus, bet ir išsakė savo pageidavimus ar pastebėjimus, kuriuos „Audimo“ atstovai iš karto įvykdė. Tokia sklandi bendradarbiavimo pradžia mus nuteikia itin pozityviai“, – buvo atviras P.Motiejūnas.

AB „Audimas“ prekinio ženklo direktorius Arvydas Povilaitis pažymėjo, kad dar tarpukariu įkurta „Audimo“ bendrovė turi sukaupusi didžiausią patirtį ir naujausias technologijas, leidžiančias pagaminti aukštos kokybės sportines aprangas. Nuo 1999 m. įmonė bendradarbiauja su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ir yra oficiali Lietuvos olimpiečių sportinės aprangos tiekėja.

„Daugiau nei dešimtmetį esame neatskiriami Lietuvos olimpiečių draugai. Šiuo metu „Audimas“ yra pirmaujantis aprangos aktyviam laisvalaikiui ir sportui prekės ženklas Lietuvoje, turintis didžiausią lojalių pirkėjų skaičių. Bendradarbiavimas su ilgalaikes tradicijas turinčiu Kauno „Žalgirio“ klubu yra didžiulė garbė, tačiau tai kartu ir didelė atsakomybė. Žalgiriečiams tieksime labai kokybišką, funkcionalią ir originalią aprangą. Linkime bei tikimės „Žalgirio“ klubo pergalių naujame sezone“, – įteikęs marškinėlius P.Jankūnui ir M.Kalniečiui sakė A.Povilaitis.

Nuo rudens „Audimo“ parduotuvėse bus galima įsigyti ir Kauno „Žalgirio“ komandos atributikos.