Kauno „Žalgiris“ bendradarbiaus su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu 7

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu. Šia sutartimi siekiama dar labiau skatinti sporto kultūros vystymąsi, skleisti meilę krepšiniui ir prisidėti prie Eurolygos augimo.

Du Eurolygos senbuviai abipusiai naudingo bendradarbiavimo sieks krepšinio populiarinimo, laisvalaikio organizavimo, sveikos gyvensenos skatinimo, verslo santykių ir kitose srityse.

Pirmieji bendradarbiavimo daigai tarp „Žalgirio“ ir „Anadolu Efes“ klubų buvo pasėti dar šių metų kovo mėnesį. Minint Pasaulinę Dauno sindromo dieną Kaune apsilankė paaugliai iš Turkijos neįgaliųjų asociacijos. Per Eurolygos mačą „Žalgirio“ arenoje jie žengė į aikštę rungtynių pristatymo metu bei turėjo galimybę išbandyti savo jėgas krepšinio rungtyse su kolegomis iš Lietuvos.

Iš šio susitikimo kilusi energija buvo viena iš priežasčių, paskatinusių dvi Eurolygos komandas ieškoti sąlyčio taškų įvairiose srityse. Prasidėjusi draugystė padėjo sukurti ketinimų protokolą. Be krepšinio sklaidos klubų bendradarbiavimas apims įvairius socialinius projektus, skatins sporto turizmą, bus dalijamasi patirtimi bilietų pardavimo, marketingo ir sporto organizavimo sferose.

Abu klubai turi kuo pasigirti marketingo srityje. Liepą tradiciniuose rinkimuose Eurolyga pasveikino produktyviausią marketingą demonstruojančias Eurolygos bei Europos taurės komandas ir „Anadolu Efes“ ekipai skyrė auksinį, o „Žalgiriui“ – sidabrinį apdovanojimą.

Naujajame sezone „Anadolu Efes“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje lankysis lapkričio 23-iąją, o žalgiriečiai Stambule Eurolygos rungtynes sužais lygiai už 3 mėnesių – vasario 23 dieną.

Neatmetama galimybė, kad šios dvi komandos draugiškose rungtynėse susitiks ir besiruošdamos artėjančiam sezonui.

Komentarai

 1. kaunas

  butu gerai kad suzaistu kad ir zalgirio arenoi aisku gali ir isvykoi zaisti arba treniruokliu salei pries lkl starta

 2. Hyper

  That’s very good idea between Zalgiris and Efes. Welcome to Kaunas !

 3. hyper ka cia

  Reiskia isvertus

 4. Blogiausia Vasaros Naujiena

  Turkijos grandai yra Fenerbahce ir Galatasaray.

  Sie tik aludariu klubas, ir tiek. Tiesa, i Turkish Eurolines eurolyga papuole del suprantamu priezasciu, kaip ir del tu paciu priezasciu teiseju pagalba buvo pritempti iki top8.

  Geriau jau Javtokas butu grizes zaisti i 3 centro pozicija (rimtai, be ironijos) ar Seibutis likes – negu tai. Geriau jau su Crvena zvezda ar kokiu Bambergu butu susidraugave (ar netgi Ulmo Ratriofarm ar kaip jie ten :), negu tai.

 5. Blogiausia Vasaros Naujiena

  P.S. jokiu pretenziju del pralaimejimu Fenerbahce ar Galatasarajui isvykoje. Pries turkus nesu nusistates.

  Taciau kai atvyks Efes, tikriausiai reiks savo vieta kitam zmogui perleist. Kad neatsitiktu kazkas panasaus, kaip braliukams pries 4 metus.

 6. BC

  BLEBLE…!!! Atsiranda vis kazkas kazkuo nepatenkitas. Reikia dziaugtis kad bent jau kas gaunas o ne pist prota iskarto.

 7. nzn

  Šiaip, pasak pačių turkų, Fenerbahce yra bene nemegstamiausia komanda Turkijoje. Tad bendradarbiavimas su ivertinima gavusia Efes komanda yra sveikintinas dalykas. Šaunu, kad mūsų komanda pirmoji pradėjo tokio tipo bendradarbiavimą.

  Marketingas daugiau dėmesio galėtų skirti žaidimams tarp kėlinių. Jie nykus. Tikrai kitose lygose galėtų nusižiūrėti ką nors įdomesnio, nes dabartiniai žaidimai ‘nukelia’ daug metų atgal.. Prisiminkim kortų žaidimą – praėjo pusė sezono kol vedėjas išmoko taisykles. Booooring. Būkite kritiskesni. Tikiu, kad žaidimus pasiūlo rėmėjai,bet c’mon, negi bendrom jėgom tik tiek tesugebat?

  Visiems patinka vaiku pasirodymai. Tikrai galima rasti 15 būrelių per sezoną, kurie didžiųjų pertraukų metu pristatytų ką išmoko