Į Lietuvą sugrįžęs K.Pangosas jau laukia naujojo sezono (VIDEO) 3

Po vasaros atostogų į Lietuvą sugrįžo Kauno „Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas. Antrąjį sezoną Lietuvos čempionų gretose pradėsiantis kanadietis tikina su nekantrumu laukiantis naujojo sezono.

Į Kauną K.Pangosas turėjo atvykti diena anksčiau, tačiau jo kelionėje netrūko nesklandumų. Iš pradžių parai buvo atidėtas skrydis iš Toronto, o galiausiai porą valandų vėlavo pakilti ir lėktuvas iš Varšuvos į Vilnių.

Nepaisant kelionėje patirtų trukdžių, Kevinas šiltai bendravo su Vilniaus oro uoste jį pasitikusia „Žalgiris TV“.

„Vasara prabėgo gana greitai. Iš pradžių rungtyniavau NBA Vasaros lygoje. Joje pasisėmiau patirties, nes teko žaisti prieš stiprius varžovus, o po to skyriau laiko sau, šeimai ir draugams. Reikėjo šiek tiek pailsinti kūną prieš naująjį sezoną, kurio jau laukiu“, – teigė K.Pangosas.

Praėjusį sezoną Eurolygoje debiutavęs įžaidėjas atskleidė sekęs savo komandos veiksmus tarpsezonio krepšinio rinkoje.

„Manau, kad komandos vadovai atliko gerą darbą. Dar nebendravau su komandos naujokais, bet daugumos jų žaidimą esu matęs. Tikiu, kad tapsime tikra komanda ir turėsime gerą sezoną“, – nedaugžodžiavo po kelionės kiek pavargęs K.Pangosas.

Ketvirtadienį tiek jis, tiek kiti žalgiriečiai tikrinsis sveikatą, o jau penktadienį rinksis į pirmąją naujojo sezono treniruotę „Žalgirio“ arenoje.

Komentarai

  1. zalgiris pangos

    renkasi anksciau laiko pangos dziugu matyt besisypsanti antra sezona

  2. NOSIS

    MILAKNIS VISAI NERODO ZAIDIMO,IMTI GECA I ZALGIRI…..?

  3. .

    nepamenu milaknio taip sipnai atrodancio,reik tiketis kad klubiniam sezone gris i forma bent tokia kokia buvo pernai. gecevicius reik pripazint dabar atrodo geriau,bet mums jis nezinau ar tiktu,nes visiskai nepasigina,o milaknis ir uz sf gali pazaist