Į Kauną atvykęs A.White‘as liko sužavėtas „Žalgirio“ arena (VIDEO) 15

Į Lietuvą su šeima atvyko Kauno „Žalgirio“ naujokas Aaronas White‘as. Netrukus žaliai baltus marškinėlius apsivilksiantis 25-erių amerikietis su „Žalgiris TV“ komanda pasidalino mintimis apie kelionę į Kauną, prabėgusią vasarą ir ateinantį sezoną.

Lietuvoje A.White‘as visą sezoną ketina būti su savo žmona ir dukra. Dar šį rudenį jų laukia šeimos pagausėjimas.

„Į Kauną keliavome visą dieną, mano žmona su dukra tikrai pavargo, bet esame laimingi būdami čia. Nekantrauju pradėti sezoną, – apie kelionę pasakojo A.White‘as. – Šeima su manimi bus visą sezoną, mes laukiame antrojo vaiko šeimoje, kuris turėtų gimti už mėnesio, tad šie metai bus tikrai ypatingi.“

Sunkiojo krašto pozicijoje rungtyniaujantis krepšininkas jau spėjo užmesti akį ir į „Žalgirio“ arenoje esančius persirengimo kambarius, treniruočių sales bei krepšinio aikštelę, kurią supa 15 tūkstančių sėdimų vietų.

„Arena nuostabi, girdėjau gerų atsiliepimų, kad čia sąlygos prilygsta NBA arenoms, bet tai, ką pamačiau, viršijo mano lūkesčius. Nekantrauju pamatyti šią areną pilną, viskas čia yra aukščiausio lygio“, – savo džiaugsmo sąlygomis arenoje neslėpė krepšininkas.

A.White‘as teigė, jog krepšinio per vasarą užmiršęs nebuvo ir reguliariai treniruodavosi netoli namų esančioje krepšinio salėje. Tai padėjo žaidėjui į Kauną atvykti jau įgavus gerą fizinę formą.

„Mano forma gera. Gyvenau Ajovoje, kurioje yra universitetas, ten daug treniravausi su kitais vyrukais, tobulinau savo žaidimą, taigi esu geros formos ir nekantrauju rytoj pradėti sportuoti su komanda.

Aš tikrai džiaugiuosi, kad pagaliau esu čia. Nekantrauju žaisti Eurolygoje su savo naujais komandos draugais, tikiuosi gero sezono, daug pergalių ir smagios atmosferos“, – apie jausmą pagaliau atvykus į Kauną kalbėjo A.White‘as.

Tarp pagrindinių priežasčių, kodėl krepšininkas pasirinko būtent „Žalgirį“, yra galimybę debiutuoti aukščiausio lygio Europos turnyre. A.White‘as taip pat atskleidė, kad iš savęs reikalauja daug ir stengiasi tobulėti kiekvienais metais.

„Norėjau žaisti Eurolygoje, girdėjau daug šaunių dalykų apie šią vietą, atmosferą ir klubo istoriją. Man buvo lengva apsispręsti, agentas paskambino ir pranešė apie pateiktą pasiūlymą, aš beveik iš karto jį pasirašiau, – apie savo sprendimą kalbėjo amerikietis. – Čia žaidimas yra kitoks, nei tas, kurį žaidžiau koledže. Per tuos metus pripratau prie kitokio žaidimo tempo ir propaguojamo krepšinio. Aš tiesiog stengiuosi ir toliau tobulėti, mano metimas dabar yra geresnis, praeitame sezone mano pataikymas iš trijų taškų zonos buvo geriausias karjeroje. Stengiuosi tobulėti visur ir darysiu viską, ko iš manęs tikėsis treneris ir ko reikės pergalei.“

„Žalgiris TV“ puolėjui priminė ir jo buvusį komandos draugą Tadą Klimavičių, su kuriuo A.White‘as prieš trejus metus žaidė Bonos „Telekom Basket“ komandoje. Buvęs žalgirietis amerikiečiui suteikė pravardę ir vadino jį Arūnu.

„Savo pirmaisiais metais žaidžiau su Tadu Bonoje. Kol žaidžiau koledže nestebėjau Europos krepšinio, o jis visada kalbėdavo apie „Žalgirį“, manau, kad jis pats yra iš Kauno ir visada girdavo šią vietą. Iš tikrųjų jis tiesiog sakydavo, jog „Žalgiris“ yra geriausias klubas Europoje, – įspūdžiais apie T.Klimavičių dalinosi „Žalgirio“ naujokas. – Po kiek laiko pats supratau, kokiame aukštame lygyje yra šis klubas. Nekantrauju pradėti žaisti ir tikiuosi, kad viskas atitiks mano lūkesčius. Daug vyrukų Bonoje mane taip vadino (Arūnu – aut. past.), Tadas daugeliui buvo sugalvojęs pravardes.“

Paklaustas, ar nori kažką perduoti „Žalgirio“ sirgaliams, White‘as atskleidė, kad laukia, kada galės žaisti arenoje ir pajausti tą atmosferą, apie kurią tiek daug girdėjo.

„Aš tiesiog nekantrauju žaisti jų akivaizdoje. Kaip ir sakiau, girdėjau daug gerų dalykų, tikiuosi pamatyti pilnutėlę areną ir pašėlusius sirgalius.“

Komentarai

 1. x

  welcome to Kaunas, Aaron

 2. BC

  Welcome Aaron

 3. BC

  Manau dar siandien Davies turetu pasirodyt

 4. Koma

  Tai ne tik Davies, bet ir Bost.

 5. x

  bostas veliau atvyks nes atrankos turnyre dalyvavo

 6. tai dar neatvyko

  brendonas davies matyt i vakara

 7. kaunas

  jau atvykes ir brandon davies pries 10 min kalbino zalgirio arenoi

 8. To kaunas

  Iš kur ta info pas tave apie Davies?

 9. bc zalgiris

  Instagram

 10. jstl

  masiulio nebus, kad i sudeti neitrauktas?

 11. BC

  Gal neikeltas tik nes Varno irgi nerodo o jis sutarty pasirases.

 12.  

  varno su masiuliu nera

 13. varnas masiulis

  Jei nera tai dar bus lkl turgui itraukti

 14. ???

  tai varno ir nesake, kad ims i pagrindine tik sutarti pratese. bet lygtai 14 zaideju planavo turet

 15. BC

  Tai greiciausiai kai visi susirinks ir bus nuspresta ka is jaunimo prijunkt