„Žalgirio“ krepšininkai susirinko į pirmąją bendrą treniruotę (VIDEO) 1

Kauno „Žalgirio“ komanda pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui ir susirinko į pirmąją bendrą treniruotę. Pirmosios pratybų „Žalgirio“ arenoje dienos yra skirtos fizinei krepšininkų formai gerinti.

Šiuo laikotarpiu pagrindinės „Žalgirio“ sudėties krepšininkai sportuoja kartu su jaunimo komandos nariais. Tiesa, kol kas su komanda nesitreniruoja žalgiriečiai, kurie ruošiasi Europos čempionato kovoms, o Bulgarijos rinktinei pasaulio pirmenybių atrankos varžybose atstovavusiam Dee Bostui suteikta laiko pailsėti.

Pasibaigus pirmajai treniruotei „Žalgiris TV“ pakalbino komandos fizinio pasirengimo trenerį Justiną Grainį ir „Žalgirio“ kapitoną Paulių Jankūną.

Treneris J.Grainys tikino, jog visi žalgiriečiai vasarą palaikė gerą fizinę formą ir ši treniruotė tik oficialiai vadinasi pirmąja.

„Mes pradėjome kaip ir pirmąją šio sezono treniruotę, tačiau visi vyrukai iki tol buvo sportavę. Dubleriai visą vasarą dirbo su krepšinio ir fizinio rengimo treneriais, kai kurie buvo jaunimo rinktinėse, – apie komandos vasaros darbus pasakojo J.Grainys. – Vyresni, kurie nebuvo pakviesti į rinktines, dirbo pagal individualius planus ir negalima sakyti, kad tai yra tikrai pirmoji fizinio rengimo treniruotė, nes mes iki tol dirbome. Tiesiog dabar susirinkome visi į vieną krūvą ir pradedame tikslingą, kryptingą pasiruošimą didesniems krūviams.“

Prie komandos kol kas negali prisijungti Edgaras Ulanovas, Artūras Milaknis, Martynas Sajus, Axelis Toupane, Vasilijie Mičičius, kurie atstovauja savo šalių rinktinėms, bei D.Bostas, kuris ilsisi po rungtyniavimo Bulgarijos rinktinės gretose.

„Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, bus šiek tiek skirtingas pasiruošimas. Rugsėjo 17 dieną baigsis Europos čempionatas, o jau už kelių dienų bus žaidžiamos pirmosios oficialios rungtynės. Tad tikrai bus sunku adaptuoti vyrukus, bet visas planas jau yra paruoštas. Bandysime pagal juos derinti, individualizuoti krūvius, šiek tiek išskirti treniruotes, kad visi susirinktų reikiamą krūvį“, – teigė kartu su kolega Nerijumi Navicku pirmosiose treniruotėse komandą ruošiantis J.Grainys.

Fizinio pasirengimo treneriai visos vasaros metu palaikė ryšį tiek su pagrindinės, tiek su jaunimo komandų žaidėjais.

„Kaip ir minėjau, mes su visais bendravome visos vasaros metu, siuntėme planus, jie taip pat teikė informaciją, ką jie daro, todėl visi atvyko tikrai sportavę, – apie dabartinę žaidėjų fizinę formą kalbėjo treneris J.Grainys. – Pirmoji treniruotė, aišku, visko neatspindi, nes tai įvadinė treniruotė, bet tikrai galiu pasakyti, kad visi yra sportavę ir dabar tik liko sujungti viską į vieną vietą.“

Komandos kapitonas P.Jankūnas pasidalino vasaros įspūdžiais ir mintimis po pirmosios bendros treniruotės.

„Daug gerų įspūdžių, vasarą praleidau su šeima: ir pakeliavome, ir sodyboje pabuvome, ir Lietuvoje pakeliavome. Tikrai daug visokių įspūdžių ir pažvejojome, ir pamedžiojome, ir pasportavome, – vasarą prisiminė P.Jankūnas. – Esu ir psichologiškai pailsėjęs, ir kūnas atsigavęs, taip kad tikrai esu pasiruošęs sportuoti.“

Bendroje treniruotėje jau dalyvavo ir du „Žalgirio“ naujokai: Aaronas White‘as ir Brandonas Daviesas. Kapitonas patikino, kad jau spėjo su jais susipažinti, o sezono metu laiko susibendravimui tikrai dar bus.

„Be abejo teko susipažinti, pakalbėti, prisistatyti. Ta pirma treniruotė visą laiką būna tokia įžanginė ir tas bendravimas kol kas yra trumpas, bet sezonas ilgas, manau, susibendrausime tikrai“, – sakė P.Jankūnas.

Komentarai

  1. BC

    Tai turbut draugisku nelabai rodys, arba reiks po interneta pasikuist kad paziuret