Startuoja kelialapių prekyba į Eurolygos išvykos rungtynes lėktuvu su „Žalgirio“ komanda! 2

Kauno „Žalgiris“ šią vasarą žengė didelį žingsnį pasirašydamas bendradarbiavimo sutartį su komandos partnerio „Avia Solutions Group“ dukterinės grupės įmone „KlasJet“, kuri Lietuvos čempionams užtikrins čarterinius skrydžius į Eurolygos išvykas.

Jau spalio 20 dieną stipriausios Lietuvos krepšinio komandos lauks pirmasis išbandymas svetur Eurolygoje bei pirmasis skrydis su naujutėliu, dar šių metų pavasarį specialiai komandai pritaikytu, 56 sėdimų vietų verslo klasės lėktuvu „Boeing 737”.

Kelionių organizatorė „Kidy Tour“ turi gerų žinių ir „Žalgirio“ gerbėjams, kuriems pateikia neeilinį pasiūlymą – skristi kartu su komanda ir palaikyti ją visose Eurolygos išvykos rungtynėse!

Atsinaujinęs skrydžius Lietuvos čempionas taps dar artimesnis visiems krepšinio mylėtojams ir kiekvienose Eurolygos išvykos rungtynėse lauks didelio būrio palaikymo.

Skrydį kartu su „Žalgiriu“ ir „KlasJet“ organizuojanti „Kidy Tour“ siūlo dviejų nakvynių keliones į artimiausius mačus Maskvos srityje – spalio 20 d. ir Barselonoje – spalio 24 d. Į paketo kainą, kuri skiriasi priklausomai nuo miesto, į kurį skrendama, įskaičiuoti skrydžiai pirmyn atgal bei apgyvendinimas aukšto lygio apartamentuose su pusryčiais.

Kelionių agentūra, keleiviams pageidaujant, galės užsakyti maitinimo paslaugas lėktuve, vizas, pervežimo paslaugas bei bilietus į rungtynes. Informaciją apie artimiausias keliones jau galima rasti https://www.kidytour.lt/pages/FlywithZalgiris.

Taip pat galima užsiimti vietas ir į visas kitas artėjančias „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje. Dėl bilietų rezervacijos ir kitų klausimų kreiptis elektroniniu paštu: skrisksuzalgiriu@kidytour.lt.

Komentarai

  1. Kaunas

    O pas rytinis startuoja bilietų prekyba kelionėms arkliniu vezimu

  2. Jonas

    Šaunu, kad vėl yra galimybė skristi su Žalgiriu. Tačiau paketų kainos nedžiugina. Manau, kelionių organizatoriui verta pagalvoti apie paprastesnius viešbučius. 550 Eur už dvi nakvynes Barselonoje – nežinau kas galėtų ryžtis. Atėnai pernai už berods “nuo 349 Eur” buvo pats tas sweet-spot ir surinko nemažai norinčių.