M.Kalnietis: „Jau dabar „Žalgiris: yra stipri ir pavojinga komanda“ (VIDEO) 0

Milano „Mediolanum Forum“ treniruočių salėje treniruotę užbaigę „AX Armani“ krepšininkai atliko paskutinius metimus, o būrys žurnalistų iš Lietuvos jau buvo apsupę Italijos klube rungtyniaujantį kaunietį Mantą Kalnietį.

Įžaidėjas interviu metu dalinosi savo įspūdžiais apie šio sezono žalgiriečių pasirodymą Eurolygoje, kalbėjo apie savo komandos žaidimą bei kitus dalykus.

„Nieko naujo nepasakysiu, „Žalgiris“ surinko naują sudėtį, tad dar reikia laiko. Kaip ir visoms naujoms komandoms. Matėme, kaip kad po paskutinių rungtynių sakė patys žalgiriečiai, yra padarytas didelis progresas. „Žalgiris“ pasiekė pergalę išvykos rungtynėse Barselonoje, tad matosi, kad žalgiriečiai eina teisinga linkme. Tik trūksta šiek tiek laiko, bet jau dabar „Žalgiris“ yra stipri ir pavojinga komanda“, – teigė buvęs žalgirietis.

Milano klubas sezoną pradėjo tik viena pergale per penkerias pirmąsias Eurolygos rungtynes. Nors praėjusiame sezone Milano klubas liko turnyro lentelės apačioje, dėl šių pastarųjų rungtynių serijos italų klubo žaidėjai ir trenerių štabas, anot M.Kalniečio, pavojaus varpais dar tikrai neskambina.

„Nesinori teisintis, kad turėjome sudėtingą tvarkaraštį. Žaidėme pirmas trejas rungtynes su praėjusio sezono Eurolygos finalo ketverto dalyvėmis. Turėjome neblogas rungtynes, nors ir pralaimėjome. Sakyčiau, jei ne pastarasis pralaimėjimas „Maccabi“, kuomet sužaidėme prasčiausias rungtynes sezone, kol kas yra viskas labai neblogai. Nėra jokios panikos. Palyginus su praėjusiu sezonu viskas yra ramiau. Kadangi dirbame neblogai, viskas atrodo užtikrinčiau, tad turi ateiti ir tos pergalės“, – kalbėjo gynėjas.

Šio sezono Milano klubo gynėjų grandis su M.Kalniečiu priešakyje atrodo itin pavojinga. Be lietuvio komandoje yra taiklią rankelę turintis latvis Dairis Bertans, amerikietis Jordanas Theodore‘as bei kol kas rezultatyviausiai ekipos gretose žaidžiantis Andrew Goudelockas. M.Kalniečio teigimu, pajėgi gynėjų linija pakeitė ir komandos žaidimo braižą.

„Yra aišku improvizacijos mūsų žaidime, nes turime individualiai stiprių žaidėjų, kurie atakas užbaigia vienas prieš vieną. A.Goudelockas dažnai atakas užbaigia vienas prieš vieną. Palyginus su praėjusiais metais, vyrauja žaidimas du prieš du ir nėra tiek daug centravimo. Viskas prasideda nuo gynėjų ir situacijų vienas prieš vieną“, – tvirtino M.Kalnietis.

Kauno „Žalgirio“ rungtynės su Milano „AX Armani“ komanda prasidės ketvirtadienį 21.45 val. Lietuvos laiku.

Komentarai