Oficialu: Šarūnas Jasikevičius lieka Kauno „Žalgiryje“! 18

3840x530_z

Vieną geriausių sezonų klubo istorijoje sužaidęs Kauno „Žalgiris“ iškovojo svarbiausią pergalę už aikštelės ribų – dar bent vieneriems metams Kaune lieka vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.

Viliojančių pasiūlymų turėjęs specialistas ilgai nedvejojo ir nusprendė toliau siekti aukščiausių tikslų su gimtąja savo miesto komanda, kurioje baigęs auksinę krepšininko karjerą iškart užsivilko trenerio kostiumą.

„Kaune ir „Žalgiryje“ turiu pačias geriausias sąlygas tobulėti kaip treneris. Čia mano namai, mano gimtinė, su šeima čia jaučiamės gerbiami bei mylimi. Turime nuostabią „Žalgirio“ areną, idealią infrastruktūrą, puikiai komandą palaikančius aistruolius, todėl kartu su klubo vadovybe ir treneriais tęsime pradėtus darbus ir sieksime džiuginti Lietuvos krepšinio aistruolius kovingu bei geru žaidimu“, – apie sprendimą likti Kaune kalbėjo Š.Jasikevičius.

Tapęs vyriausiuoju „Žalgirio“ treneriu Š.Jasikevičius „Žalgirio“ komandą pavertė grėsmingu varžovu bet kuriai Eurolygos komandai bei tapo vienu geidžiamiausių krepšinio strategų visoje Europoje.

Kauno komandą į Eurolygos finalo ketvertą praėjusį sezoną atvedęs kaunietis buvo gavęs pasiūlymą dirbti ir NBA lygos Toronto „Raptors“ komandos trenerių štabe, bet pagundoms atsispyrė ir nusprendė pradėtus darbus tęsti Lietuvoje.

Š.Jasikevičius tokio dėmesio sulaukia ne tik dėl gerų komandos rezultatų – dominavimo vietiniame fronte bei įspūdingo žygio Eurolygoje, bet ir dėl kryptingai veikiančios žaidėjų ugdymo sistemos.

Komentarai

 1. Nerijus

  Sveikinimai…. superrr!!!

 2. Vieversys

  Jėga ! ! !

 3. Zalgirinis

  Valio!

 4. kaunas

  nu tai lkl taure tegul is karto atiduoda nereiks lkl lost per kaimus vazinet geriau eurolygoj sulosim

 5. Žalgiris

  Domisi Nigel Williams-Goss. Taip pat šiuo žaidėju domisi Baskonia ir Olimpiacos. Rašo Sportando.

 6. Samb

  Sarai tu saunuolis

 7. Rasa

  Nuotaika pakelta iki dangaus su tokia zinia!!!!Sarai -tu nerealus!!!

 8. saras bosas

  cia namai cia gimtine manau tiek tevai laimingi del sunaus likimo kaune

 9. kaunas

  Meile zalgiriui saras jaucia sirgaliu palaikyma vienybe saras geriausias

 10. kaunas

  Saras lieka tai dabar darbai pajudes laukiam naujienu naujoku

 11. jjj

  nu nigel williams spėju vienas geidžiamiausių euro cupo žaidėjų

 12. Bambucos

  Šiaip kiek stebėjau šitą žaidėją, tiek video epizoduose, tiek rungtyniaujantį aną sezoną, tai scoreris iš jo gal ir neblogas, greitas, tritaškius pataiko, bet žvelgiant į jį, kaip į įžaidėją, susidaro dvejopas įspūdis, dėl assistu ir aikštės matymo, dar pabržtina, kad gynyboje neatrodo toks geras, na kita vertus Pangosas irgi gynyboje nebuvo labai geras :) Čia tik mano nuomonė, treneriai manau geriau mato ir viską įvertins.

 13. zaliai balta

  viskas ciki tik labai letai dienos eina iki naujo sezono

 14. Hyper

  Džiaugiamės Šaro sprendimu … super !!!

 15. Mindaugas

  Ačiū !

 16. s

  ponitka reikia zalgiriui imti

 17. Simona

  Žali balti😊

 18. jjj

  praejusi sezona nenorejau ponitkos, dabar dziaugciaus belekaip jei vietoj tupano paimtu