K.Pangosas: „Džiaugiuosi turėjęs galimybę rungtyniauti Kaune“ (VIDEO) 4

Dvejus metus Kauno „Žalgirio“ klube rungtyniavęs kanadietis Kevinas Pangosas atsisveikina su Kaunu. Oficialiai paskelbta, kad artimiausius du sezonus gynėjas praleis Barselonos „FC Barcelona“ ekipoje.

Didžiulę pažangą pastaraisiais metais Kaune padaręs žaidėjas po praėjusio sezono buvo įvertintas: jis pateko į antrąją simbolinę Eurolygos komandą bei buvo pripažintas geriausiu LKL čempionato užsieniečiu krepšininku. Apie metus „Žalgiryje“ K.Pangosas mintimis dalijosi su „Žalgiris TV“.

„Praėjęs ezonas buvo labai ilgas ir sunkus, bet mėgavausi kiekviena jo akimirka, – tikino K.Pangosas. – Nuostabu, kad nei vienas iš mūsų komandos žaidėjų neturėjo rimtų traumų. Tai buvo ypatingai svarbu. Apie tai net kalbėjome tarpusavyje. Žinoma, turėjome gerų ir prastų atkarpų. Kaip bebūtų, 86 oficialių rungtynių maratonas nebuvo lengvas. Didžiuojuosi savo komandos draugais, kurie kovėsi iš visų jėgų ir išvengė įvairių negandų.“

Per dvejus metus apsiprasti Kaune ir Lietuvoje spėjęs žaidėjas dėl savo žudančių tritaškių metimų ir aštrių prasiveržimų arčiau krepšio greitai tapo vienu iš sirgalių numylėtinių. Būtent „Žalgirio“ gerbėjų palaikymas kanadiečiui paliko neišdildomą įspūdį atmintyje.

„Labiausiai prisiminsiu atmosferą „Žalgirio“ arenoje per svarbiausias rungtynes. Ypatingai ketvirtfinalio serijoje su Pirėjo „Olympiacos“ klubu. Visi arenoje vilkėjo žalius marškinėlius ir, mano galva, tai buvo tiesiog nuostabu. Jautėme didžiulį palaikymą ne tik viso miesto, bet ir visos šalies. Tai, be jokios abejonės, bus didžiausias dalykas, kurį prisiminsiu pagalvojęs apie Kauną“, – aiškino K.Pangosas.

Simboliška, kad 2016 metais į Kauną atvykęs po pirmojo profesionalo karjeros sezono Las Palmo klube kanadietis po dvejų metų Lietuvoje vėl į grįžta į Ispaniją. Eurolygoje 2017–2018 m. sezone po 12,7 taško rinkęs ir po 5,9 perdavimo atlikdavęs krepšininkas nuo šiol gins Katalonijos klubo – „FC Barcelona“ garbę. K.Pangoso teigimu, Kaune jis patobulėjo kaip žaidėjas.

„Manau, kad per metus Kaune labiau subrendau kaip žaidėjas. Visi potyriai, sunkios sezono atkarpos, aukšto lygio krepšinio kovos leido man paaugti tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Džiaugiuosi, turėjęs tokią patirtį, bei turėjęs galimybę čia rungtyniauti“, – teigė gynėjas.

Prieš palikdamas Kauną ir Lietuvą K.Pangosas negailėjo gerų žodžių „Žalgirio“ klubui. Krepšininkas tikisi, jog Kauno ekipa po 2017–2018 m. sezono bus dar patrauklesnė vieta žaidėjams tęsti karjerą.

„Linkiu „Žalgirio“ klubui ir toliau būti puikia vieta žaidėjams. Kaunas – tikras krepšinio miestas. Neįtikėtina matyti, kokie yra aistringi vietiniai sirgaliai ir kaip jie myli krepšinį. Ypatingai šiame sezone. Manau, kad būtent po šio sezono „Žalgiris“ užsitarnavo daugiau pagarbos visos Eurolygos kontekste. Tai labai svarbu visam klubui bei Lietuvai. Tikiuosi taip viskas tęsis ir ateityje“, – kalbėjo K.Pangosas.

Komentarai

 1. 709

  Belieka palinket Kevinui sveikatos ir sekmes. Kazkada jam plojom o dabar svilpsim. Bet jau toks gyvenimas ir nieko nepadarysi

 2. R

  Nemanau jog padarė gerai pasirašydamas dviem sezonams. Jai įsitvirtins tai gerai, bet jai ne ir žais po 5 min tai praras dviejų metų gero žaidimo malonumą.

 3. manau

  kad bus viskas ok kevinui, jis jau dabar subrendes ir auksto lygio zaidejas, svarbiausia kad komandoje butu ne per daug izaideju ir gautu laiko aiskteje

 4. tai

  kad ta barselona levaku klubas