Sugrįžimas į legendinę Kauno sporto halę pažymėtas užtikrinta pergale (VIDEO) 3

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sugrįžimą į legendinę Kauno sporto halę pažymėjo ketvirtąja pergale „Betsafe–LKL“ čempionate. Trečiadienį žalgiriečiai nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandą 81:68 (16:17, 25:21, 21:12, 19:18).

Kauniečiai rungtynes pradėjo neblogai gindamiesi, o puolime taškus vertė Brandonas Daviesas, Paulius Jankūnas ir Edgaras Ulanovas – 10:4. Baudas sumetė Laurynas Birutis, tačiau tuomet „Nevėžis“ pelnė 10 „sausų“ taškų ir išsiveržė į priekį 12:17. Pirmąjį kėlinį užbaigė Aarono White‘o baudų metimai ir Thomaso Walkupo prasiveržimas – 16:17.

Pirmoje antrojo kėlinio atakoje Leo Westermannas tritaškiui išvedė Artūrą Milaknį. Vėliau T.Walkupas po krepšiu surado L.Birutį ir pats atliko reidą per visą aikštę – 23:19. Tada kėdainiečiai surengė dar vieną spurtą (13:0) ir atsiplėšė 23:32. Reikalai ėmė tvarkytis, kai abiejose aikštės pusėje galingai žaidė B.Daviesas, dar vieną tritaškį smeigė A.Milaknis ir 5 taškus pelnė P.Jankūnas – 34:34. Antrąjį kėlinį užbaigė Nate‘o Wolterso, E.Ulanovo reidai link krepšio ir ypač išradingas A.Milaknio prasiveržimas – 41:38.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, tarp dviejų gražių B.Davieso dvitaškių įsiterpė P.Jankūno 5 taškai ir „Žalgiris“ nutolo 50:40. Pirmuosius taškus mindamas tritaškio liniją pelnė L.Westermannas, baudas sumetė L.Birutis, o greitoje atakoje E.Ulanovas taikliai atakavo iš toli (58:45). Kėlinio pabaigoje po dvitaškį įmetė varžovų gynybą išradingai įveikę Marius Grigonis ir A.White‘as – 62:50.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo Donato Sabeckio prasiveržimas, baudas realizavo M.Grigonis, iš 4 metrų taikliai atakavo T.Walkupas – 69:59. B.Daviesas dar kartą įveikė varžovo gynybą, pasižymėjo A.White‘as, M.Grigonis ir D.Sabeckis, išauginę persvarą iki rekordinės (77:61). Per likusį laiką kauniečiai išlaikė persvarą savo pusėje ir šventė pergalę rezultatu 81:68.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 14 (2/3 trit.), B.Daviesas 12 (5/6 dvit., 7 atk. kam.), M.Grigonis 9, L.Birutis 9 (5 atk. kam.), E.Ulanovas 8, A.Milaknis 8, A.White’as 6 (7 atk. akm.), T.Walkupas 6 (4 rez. perd., 2 per. kam.), D.Sabeckis 4, N.Woltersas 3 (5 rez. perd.), L.Westermannas 2 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam.), A.Kavaliauskas 0.

„Nevėžis“: C.Collinsas 14 (4/5 trit.), M.Varnas 13 (3/5 trit., 5 atk. kam., 2 per. kam.), V.Vasylius 12.