Š.Jasikevičius: „Bet kuri komanda Eurolygoje gali apžaisti bet kurią“ 6

Tomas Vanagas, BasketNews.lt

Kauno „Žalgiris“ po antradienio vakarą patirtos nesėkmės Stambulo „Anadolu Efes“ klubui išvyko į Turkiją, kur kovos su kita Stambulo miesto komanda – „Fenerbahce“.

„Svarbiausia bus fizinis kontaktas, kuriuo jie pasižymi. Taip pat reikia apriboti Kosto Slouko veiksmus ir neleisti jiems mesti tritaškių“, – pagrindinius akcentus prieš rytojaus dvikovą oro uoste vardino Šarūnas Jasikevičius.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai taip pat pralaimėjo pirmąsias šios savaitės Eurolygos rungtynes. „Fenerbahce“ Maskvoje per pratęsimą 78:84 nusileido vietos „Chimki“ klubui ir taip nutrūko Eurolygos vicečempionų 12-os pergalių serija.

„Sezonas yra ilgas ir bet kuri komanda Eurolygoje gali apžaisti bet kurią. Tai jau yra įrodyta. Mes važiuojame su idėja, kad galime įveikti bet kurią komandą“, – apie Stambulo klubo pralaimėjimą kalbėjo ir savo komandos galimybes Turkijoje įvertino „Žalgirio“ vyriausiasis treneris.

Su komanda į Stambulą vyksta ir naujasis kauniečių pirkinys Deonas Thompsonas. Š.Jasikevičius teigė, jog ketvirtadienio vakarą turėtume išvysti amerikietį ant parketo.

„Jis dar neturėjo nei vienos treniruotės su komanda. Šį vakarą bandysime jį įvesti į gynybos ir puolimo sistemas. Manau, kažkiek laiko turėtų rungtyniauti (Thompsonas), pažiūrėsime, kiek laiko“, – sakė Š.Jasikevičius.

„Žalgirio“ treneris, prisiminęs vakarykštį pralaimėjimą, teigė, jog svarbiausia yra žaisti komandiškai.

„Vakar pagrindinis akcentas buvo tas, kad mes nežaidėme komandiškai. Mes neturime tokių talentingų žaidėjų puolime kaip Mike‘as Jamesas ar Aleksejus Švedas. Turime žaisti komandiškai“, – teigė Š.Jasikevičius.

Komentarai

 1. 709

  Linkiu zalgiriui ryt parodyt nagucius ir apzaist lyderius!!!

 2. Aniegduotz

  Kodėl milaknis gėjus, todėl kad nepataiko į skylę. Kas pas MIlaknį yra kreiviau nei jo nosis, – taip jūs teisūs-jo rankos

 3. To Aniegduotz

  Čia tipo juokingai parašei, priedurni? Tave turbūt visi taboro narkomanai šeria ir dulkina, tai pas tave skylė krepšinio lanko dydžio. Ane, urode???

 4. Ne nejuokingai

  Tiesiog mačiau tave prie rūbinės, prašančio pačulpt savo dievukams kurie ant tavęs dėja

 5. krepsinis.net

  R.vysniauskas iprastai tokios komandos kaip fenerbahce dukart per savaite nepralaimi

 6. Siulau

  Super penketą-sraigių grybanovą, lūzerį MIlaknį, ir laukinį papuasą woltoną, šitie 3 individai privedė komandą prie suskilusios geldos, atia eurolyga, ruošiamas kitai