„Žalgirio“ arena atsinaujina – naujas galimybes suteikiančios švieslentės ir nauji krepšiai 12

Lankomumų rekordus Eurolygoje mušanti Kauno „Žalgirio“ arena tobulėja ir savo lankytojus netrukus pasitiks aukščiausius standartus atitinkančiomis technikos naujovėmis.

Bene didžiausias atnaujinimas – pakeistos nuo pat „Žalgirio“ arenos atidarymo sporto renginiuose tarnavusios švieslentės. Dvi krepšinio arenoms įprastos informacinės švieslentės buvo pakeistos kur kas didesniais ir naujas galimybes atveriančiais LED ekranais.

Naujos modernios švieslentės sumontuotos pagal pačius aukščiausius standartus. Nuo šiol švieslentės galės atlikti ir video kubo funkcijas – jose bus galima rodyti pačią įvairiausią vaizdinę medžiagą ar net tiesioginę transliaciją.

„Džiaugiamės pranešdami, kad šią savaitę išmontavome senąsias švieslentes ir jas pakeitėme naujomis. Su danų firmos „Nautronic“ pagalba sumontavome įspūdingo dydžio „full HD“ raiškos LED pagrindo švieslentes, kuriose žiūrovai ne tik matys įmestus taškus ar surinktas žaidėjų pražangas, bet ir pačią įvairiausią vaizdinę medžiagą. Nuo šiol švieslentes bus galima naudoti ir komandų pristatymo metu, taip pat bus galimybė joms funkcionuoti ne tik per sporto renginius“, – inovacijas komentavo Žalgirio“ arenos technikos direktorius Vilhelmas Motiejūnas.

Tai nebus vienintelė naujovė „Žalgirio“ arenoje, kadangi ją taip pat pasiekė naujutėlės krepšio konstrukcijos, o praėjusią savaitę buvo patobulintas ir dar labiau padidintas „Žalgirio“ areną puošiantis didžiausias Lietuvoje ir vienas didžiausių Europoje lauko LED ekranas.

Prieš trejetą metų ant „Žalgirio“ arenos fasado sumontuotas 4 metrų aukščio ir 80 metrų ilgio interaktyvus LED ekranas prailgintas dar 3,5 metro.

„Džiugu, kad ir taip didžiausias Lietuvoje LED ekranas buvo dar praplėstas. Į miestą nukreiptame ekrane ne tik šviečia „Žalgirio“ arenos vardas, bet ir sudaromos galimybės Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandai augti finansiškai. Ši pozicija itin patraukli potencialiems rėmėjams bei renginių organizatoriams“, – kalbėjo V.Motiejūnas.

Su visomis naujovėmis „Žalgirio“ arenos lankytojai gali susipažinti jau šį penktadienį, kuomet Kaune vyks tris dienas truksiantis Eurolygos jaunimo atrankos turnyras, kuriame rungtyniauja ir Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių ekipa.

Pagrindinės „Žalgirio“ komandos krepšininkai naujus krepšius išbandys vasario 13 dieną Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse prieš „Šiaulių“ komandą.
Komentarai

 1. Game

  Galetu ir arenos kuba isdinint i siuolaikiskesni, kaip NBA toki.

 2. Total koshmar

  Ar nevertejo krepsiu keisti vasara , sezonui pasibaigus?! Lanku kietumas , kitos savybes turi itakos ir Milaknio metimams ir Birucio dejimams. Arenos tech. dalies Direktoriau.

 3. o beje

  kur dingo birutis, kazkaip niekam net nekyla toks klausimas

 4. Darius

  Tai Birutis lyg ir turi kažkokių skausmų, kurie trukdo treniruotis ir žaisti.

 5. as

  pakeiskit arenos kuba i didesni ir horizontalaus formato “staciakampi”, dabartinis siuolaikiniam turiniui nepritaikytas, net seni pc monitoriai 4:3 formato budavo, o cia kubas, nei vienoj arenoj neteko matyt tokio, jau nekalbant apie grandu arenas kur vien tik dideli ir modernus ekranai primenantys nba arenose esancius

 6. Hyper

  Labai geros naujienos

 7. dingo ar nedingo

  Bet siaip dienai Walton uzima Sabeckio vieta, o Thompson – Birucio, lyginant su sezono pradzia.

 8. Po laiko pripazino

  eurolyga pripazino teiseju klaidas sukelusias dideli sirgaliu nepasitenkinima

 9. dziugu

  Del zalgirio organizacijos dar labiau zalgirio arena ziuresis viena geriausiu arenu kaune tobula

 10. modernu

  Dziugu del lauko led ekrano prapletimo dar geriau ziugins ir is toliau bus galima stebet kaip runktyniu rezultatus

 11. Likimas

  Tikrai geresnė investicija, nei mokėti algą Waltonui ar Walkupui

 12. mantas

  gerai charaso