Įjunk naują „Žalgirio“ sezoną: abonementų prekyba startuoja trečiadienį 11

Rekordiškus lankomumo skaičius neseniai pasibaigusiame sezone fiksavęs Kauno „Žalgiris“ jau dėlioja ateities planus bei birželio 12-ąją pradės visuotinę naujojo sezono abonementų prekybą.

Praėjusiame Eurolygos reguliariajame sezone žalgiriečių rungtynėse Kaune vidutiniškai lankydavosi net 14737 žiūrovai, o tai yra ne tik geriausias rodiklis tarp visų pajėgiausių Europos komandų, tačiau ir sumuštas aštuonis sezonus gyvavęs Belgrado „Crvena Zvezda“ rekordas.

Artėjantis sezonas žada dar daugiau aukšto lygio kovų, kadangi Eurolygą papildys dvi naujos komandos. Tai reiškia, kad sezono abonementų turėtojai galės mėgautis aukščiausio lygio krepšiniu dvejose rungtynėse daugiau nei praėjusiais metais.

2018–2019 m. sezone abonementai jų savininkams padėjo sutaupyti nuo 170 iki 2166 eurų. Investicija labiausiai pasiteisino parketinėse vietose ir „Audi“ klube (abonemento kainos ir vietos vertės skirtumas 2166 eurai). Auksinio sektoriaus vietų turėtojai vidutiniškai sutaupė 565 eurus. Artėjančiame sezone abonementų savininkai taip pat galės sutaupyti nuo 14 iki 67 proc. lyginant su atskirų bilietų į rungtynes kainomis.

Taigi Lietuvos čempionų komandos namų rungtynėse garantuotą vietą visam sezonui galima užsitikrinti vos nuo 79 eurų – vidutiniškai vos 1,88 euro už rungtynes.

Be finansinės naudos abonementų turėtojai taip pat gali būti ramūs ir išsaugoti sau patinkančią vietą kiekvienais metais, taip pat gauti įvairių akcijų „Žalgirio“ partnerių paslaugoms. O visas rungtynes aplankę ir gavę įspaudą „Žalgiriečio“ pase kasmet sulaukia ir tik jiems sukurtos dovanėlės. Pratęsti abonementus artėjančiam sezonui (išsaugant turėtas vietas) jie galės internetu bei „Žalgirio“ arenos kasose nuo birželio 12 d. 12 val. iki liepos 12 d.

Nepratęstas vietas liepos 17 d. išskirtinai pirkti galės tik „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai, o abonementų prekyba nepratęstomis vietomis pasipildys nuo liepos 18 d. ir vyks iki rugsėjo 14 d.

Visgi, reikėtų suklusti ir suskubti, nes abonementų skaičius artėjančiam sezonui bus ribojamas. Planuojama parduoti ribotą skaičių – iki 6000 abonementų. Taip klubas nori užtikrinti, kad į atskiras rungtynes galėtų bilietus įsigyti tie, kurie negali apsilankyti visose sezono rungtynėse.

Norintiems papildomų patogumų (atskiras įėjimas, atskira ir nemokama rūbinė, patogios „lounge“ zonos) siūloma rinktis vietas išskirtinėse arenos erdvėse: „Audi“ klube, „Ramirent Premium“ klube arba VIP parketinėse vietose.

Turint „Audi“ klubo kortelę taip pat galima išsaugoti savo vietą ir į kitus „Žalgirio“ arenoje vykstančius renginius. Pats „Audi“ klubas nuo artėjančio sezono plėsis ir prie jo yra prijungiamos dvi papildomos eilės, kurios anksčiau priklausė auksinei zonai.

Verta paminėti, jog „Audi“ klubo, VIP parketinių abonementų savininkai ir ilgalaikiai ložių nuomininkai automatiškai tampa „Žalgirio“ verslo klubo nariais.

Kauno „Žalgiris“ ir „Žalgirio“ arena pasirūpino, kad nuo kito sezono arena taptų dar patogesnė judėjimo negalią turintiems sirgaliams. Nuo šiol jie galės ne tik rinktis bilietus į specialiai pritaikytas vietas skirtingose arenos kainų zonose, bet ir įsigyti sezono abonementą. Dėl šių pakeitimų 104-107 ir 112-113 sektoriuose keičiasi arenos planas ir 18-20 eilėse abonementus turintiems sirgaliams bus pasiūlytos kitos vietos. Už specialiai įrengtų vietų 104-107 ir 112-113 sektoriuose bus įrengtos papildomos vietos, kur „Žalgirio“ sirgaliai galės mėgautis krepšinio kovomis patogiai sėdėdami prie barinio stalo.

Klubo sezono abonementą galima įsigyti ir išsimokėtinai. Tai galima padaryti pasinaudojus „Mokilizingo“ paslaugomis. Norint abonementą įsigyti tokiu būdu, reikia atvykti į „Žalgirio“ arenos kasą.

Neįtikėtinus lankomumo rodiklius fiksavę „Žalgirio“ sirgaliai tapo pagrindiniu komandos biudžeto formavimo šaltiniu. Už surinktus bilietų pinigus komanda gali kasmet augti, stiprinti komandos sudėtį bei taip džiuginti dar skambesnėmis pergalėmis.

Komentarai

 1. Julius

  Palyginus su pernai tai užlenkėt, kaip suprantu narystė klubo jau nieko nereiškia, nuolaidų nėra, matyt nariai jau nebereikalingi. O gaila.

 2. Marius

  Dvi rungtynės Eurolygos prisideda, tai manau normalios kainos. Nelabai daug ir kyla daugumoje sektorių.

 3. Julius

  kai parašo, kad vienos varžybos maždaug 4,27 euro, o pakelia 65 eurais tai… nu teks atsisakyt narystės, jei jau ji niekam neverta

 4. Arnoldas

  Viskas, gerai +2 eurolygos rungtynės, komandos rezultatai tik geryn, paklausa didžiulė, jeigu kažkam per daug pirkitės į pigesnius sektorius. :)

 5. Arnoldas

  Juliau, Klubo narystė yra remti Klubą ir būti arčiau komandos, čia ne nuolaidų Klubas. Buvau nuo pat įkūrimo Klubo narys ir toliau būsiu, nes man gera būti Klubo dalimi ir arčiau komandos.

 6. Marius

  Juliau, matau, kad kalbi apie Žalią zoną, tai parašyta, kad pirkdamas abonementą ten sutaupai 48% nuo bilietų kainos. Tai kiek tu nori sutaupyt?

 7. pakilo

  apie 10 % , manau santuriai , o garbes klubo nuolaidu jau nebuvo preajusi sezona tai turejot jau iprasti

 8. Abonementu pratesimas

  Zalias sektorius nesugaudau kuri pilna kaina uz abonemento kaina ?

 9. Vytas

  Praeitą sezoną buvo. Matyt atmintis trumpa. Tikiuosi komanda atitiks abonimentų kainą.

 10. x

  Kaip suprast komanda atitiks abonementu kaina? Negi tikiesi kazkokiu super rezultatu is komandos, kuri turi viena maziausiu biudzetu eurolygoje? Nereikia kazko labai tiketis is Zalgirio, dabar kaip suprantu kai kurie tikisi, kad Zalgiris kiekvienais metais iseis i top 8, taip tikrai nebus, juolab kita sezona, kai is 18 komandu iseis tik 8, tai mazai sansu. Pas kai kuriuos labai dideli lukesciai, as niekada is Zalgirio eurolygoj nieko nereikalausiu, va lkl ten jau kita kalba.

 11. uzpraeita

  dar buvo praeita ne, matyt sapnavai