#ManoPirmas. V.Bareikio įspūdžiai – nuo F.Arapovičiaus laikų auros iki NBA lygio pristatymo 0

„Žalgirio“ arenoje vykstančiose Eurolygos rungtynėse jau ne kartą buvo galima sutikti populiarų Lietuvoje atlikėją, aktorių bei režisierių Vidą Bareikį, kuris apie savo pirmuosius kartus stebint Kauno „Žalgirio“ rungtynes pasidalino rubrikoje #ManoPirmas.

Menininkas krepšiniu domisi nuo vaikystės, palaikyti kauniečius pradėjo, kai buvo 11-os metų, o Kauno ekipa 1997–1998 m. sezone triumfavo Europos taurės turnyre. Tada V.Bareikis pirmą kartą apsilankė Kauno sporto halėje.

„Esu tos kartos atstovas, kuriam „Žalgiris“ prasidėjo nuo Franjo Arapovičiaus, Enniso Whatley ir net ne nuo „Žalgirio“ arenos, o nuo Kauno sporto halės. Tai buvo vieta, į kurią retai, bet užsukdavau. Pirmą kartą ten nukeliavau su tėčiu ir gyvai pamačiau tuos visus žaidėjus. Įspūdis buvo didžiulis“, – kalbėjo V.Bareikis.

Atlikėjo teigimu, net palyginti negalima tos rungtynių atmosferos, kurią dar jaunystėje jausdavo gyvai stebėdamas rungtynes bei vėliau dvikovas žiūrėdamas per televizorių.

Jau kiek vėliau V.Bareikis apsilankė ir „Žalgirio“ arenoje vykusiose Eurolygos rungtynėse, kuomet „Žalgirio“ krepšininkai sugebėjo stebuklingai įšokti į 2018–2019 m. sezono atkrintamąsias.

„Tuo metu daug rungtynių stebėdavau per televiziją. Viena yra, kai viską matai ne gyvai, o kita, kai pajauti visą atmosferą. Nežinau, kas yra „Žalgiryje“, kas yra Kaune, bet tai yra su niekuo nesulyginama atmosfera, – aiškino rubrikos #ManoPirmas pašnekovas. – Pirmasis naujasis kartas įvyko pernai, kai atvykau į „Žalgirio“ rungtynes toje jau legendinėje pergalių serijoje. Arena buvo „soldoutinė“, kuri kiekvieną kartą yra tokia.“

Krepšinį mylinti įžymybė kalba užtikrintai – „Žalgirio“ arenoje vykstančių Eurolygos rungtynių pristatymas niekuo nenusileidžia NBA standartams.

„Išgirdau himną, kurį gieda visa žmonės. Rungtynių pabaigoje visi žmonės atsistoję ploja už dar vieną pergalę. Tai – su niekuo nesulyginama. Man didelį įspūdį paliko ir rungtynių pristatymas. Žiūrint iš profesinės pusės, pats esu šou dalis ir kaip yra smagu, kad turime NBA lygio pristatymą Lietuvoje“, – tvirtino V.Bareikis.

3840x530_mano-pirmas