Triukšmingą sirgalių užnugarį jautę žalgiriečiai pasilinksmino Prienuose (FOTO) 6

Gausaus sirgalių būrio išvykoje palaikomi Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Sekmadienį žalgiriečiai sutriuškino Prienų „Cbet“ komandą 105:64 (29:12, 22:16, 24:21, 30:15).

Prienuose rungtynės startavo Edgaro Ulanovo tritaškiu su varžovo pražanga, iš vidutinio nuotolio neklydo atstumą iki 6:1 didinęs Paulius Jankūnas. Baudas sumetė Martinas Gebenas, po krepšiu nesulaikomai sužaidė komandos kapitonas P.Jankūnas – 11:3. Dar vieną tolimą šūvį įsmeigė E.Ulanovas, abejose aikštės pusėse karaliavo dviženklę persvarą 16:5 sukūręs M.Gebenas. Perimtus kamuolius rezultatyviais išpuoliais tvirtino E.Ulanovas, pranašumą iki 25:7 tritaškiu augino Artūras Milaknis. Kėlinio pabaigoje arčiau krepšinio prasiveržė Thomasas Walkupas, skaičius 29:12 fiksavo jau 15-ąjį savo tašką rinkęs E.Ulanovas.

Antrajame kėlinyje šeimininkai bandė grįžti į kovą, nes į jų 8 taškus vos per gerą minutę įsiterpė tik A.Milaknio tolimas metimas – 32.18. Po minutės pertraukėlės darbo baudos aikštelėje ėmėsi Jockas Landale‘as ir Nigelas Hayesas, po kurio dvitaškio atsakomąjį žodį tarė pasitarimui krepšininkus kvietęs Mantas Šernius – 38:18. Tada puolime sužibėjo Zachas LeDay, kuris vienas pats didino pranašumą iki 45:21. Prieš didžiąją pertrauką pasižymėjo K.C. Riversas, tritaškį švystelėjo E.Ulanovas ir žalgiriečiai į rūbinę keliavo pirmaudami 51:28.

E.Ulanovas toliau baudė jauną Prienų komandą ir jau trečiojo ketvirčio pradžioje gerino savo asmeninius karjeros rekordus, po krepšiu pamokų išrašė M.Gebenas ir P.Jankūnas – 62:36. Perėmęs kamuolį gražiai vagystę užbaigė A.Milaknis, efektingai iš viršaus kamuolį grūdo Z.LeDay, atstumą iki 70:40 didino iš toli prisitaikę Karolis Lukošiūnas. Per likusį kėlinio laiką pirmuosius savo taškus rinko Lukas Lekavičius, baudas realizavo J.Landale‘as – 75:49.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo L.Lekavičiaus ir N.Hayeso dvitaškiai, o po to atsidarė kauniečių toliašaudė artilerija. N.Hayesas pataikė net 3 tolimus metimus, tarp kurių įsiterpė ir P.Jankūno bei L.Lekavičiaus tolimi šūviai – 94:56. Aikštelėje pasirodęs Erikas Venskus iškart tapo dvyliktuoju taškus rinkusiu žalgiriečiu, o komandos šimtąjį tašką ir vėl pelnė M.Gebenas (100:62). Rungtynes uždarė E.Venskaus ir K.Lukošiūno taiklūs metimai – 105:64.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 24 (7/9 dvit., 3/4 trit., 25 naud. bal.), N.Hayesas 13 (3/5 trit.), M.Gebenas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 per. kam., 2 blk., 26 naud. bal.), P.Jankūnas 10 (6 atk. kam.), Z.LeDay 9 (5 atk. kam.), A.Milaknis 8 (2 per. kam.), L.Lekavičius 8 (10 rez. perd., 2 per. kam.), J.Landale‘as 6, K.Lukošiūnas 6 (2 per. kam.), E.Venskus 4, T.Walkupas 3 (2 per. kam.), K.C. Riversas 2.

„Cbet“: L.Birutis 17 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), K.Guščikas 8, K.Kriisa 7.