#TimeOutŽalgiris. J.Jaručio sąsajos su A.Saboniu, sirgalių pažadai ir pakvaišę „Maccabi“ sirgaliai 5

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos septynioliktojo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje rezultatu 73:68 įveikė Tel Avivo „Maccabi“ komandą ir pasiekė antrą pergalę iš eilės.

Kaip jau įprasta, „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris komanda kartu su laidos vedėja Dalia Belickaite kalbino arenoje apsilankiusius garsius Lietuvos žmones bei sirgalius.

Šį kartą rungtynes parketinėje ložėje stebėjo atlikėjas Justinas Jarutis, kurio dėdė kadaise fotografuodavo žalgiriečių rungtynes.

„Namuose turiu keletą Arvydo Sabonio nuotraukų, kai jam buvo dar tik 18 metų ir jis buvo tik pradėjęs žaisti „Žalgirio“ komandoje. Man atrodė, kad tose nuotraukose mano tėtis, nes jaunystėje iš veido jis buvo labai panašus į Arvydą“, – pasakojo „Žalgirio“ arenoje kovo mėnesį koncertuosiantis atlikėjas.

Taip pat D.Belickaitei teko susipažinti bei dėl geresnio palaikymo pasiginčyti su Tel Avivo komandos sirgaliais, kurių „Žalgirio“ arenoje šį kartą buvo kelios dešimtys.

Savo ruožtu arenoje susirinkusių žiūrovų laukė šiek tiek įpareigojantys klausimai – fanai turėjo papasakoti, kokius pažadus davė sau prasidėjus 2020-iesiems metams.

Komentarai

 1. REIKIO IZAIDEJO

  Kur izaidejas? Ilgai dar mulkinsit fanus

 2. Geriau nesugalvosi

  Koks dar mulkinimas

 3. Fanas

  Net Lietkabelis stiprinas, nors ir lietuvis kazko bando daryt, o musu isgirtoji vadovybe net nesugeba PG rast puse sezona nuo be izaidejo losiam

 4. Neziurek

  Kas ka kiti daro reikia laukti kitaI savaitei gal kas nusimatys

 5. Beviltiska

  Vadovybe nesitikekit jokio PG