Pirmąją ANGT dieną jaunieji žalgiriečiai užbaigė sutriuškindami prancūzus (VIDEO) 0

Pirmąją Eurolygos jaunimo turnyro dieną Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai uždarė svarbia pergale 90:53 (32:14, 11:11, 23:14, 24:14) prieš Nantero „Nanterre 92“ krepšininkus bei taip vieninteliai išliko be pralaimėjimų A grupėje.

Antrąjį dienos mūšį efektingu dėjimu atidarė Paulius Murauskas, fantastišką Dominyko Stenionio perdavimą iš už galinės linijos realizavo Mantas Rubštavičius – 6:3. Tas pats D.Stenionis suskraidino du tritaškius, vieną pridėjo P.Murauskas, o po Mato Repšio drąsaus žaidimo pranašumas šoktelėjo iki 20:9. Nuo baudų metimų linijos savo taškų kraitį turnyre pravėrė Ugnius Jaruševičius, lygiai tą patį, tik iš žaidimo, padarė dvigubą persvarą 28:14 sukūręs Olegas Kojenetsas. Dar gilesnę duobę prancūzams iškasė triuškinamą pranašumą 32:14 po pirmųjų dešimties minučių užfiksavęs P.Murauskas.

Antrajame kėlinyje galingą žaidimą tęsė P.Murauskas, gražų perdavimą Martynui Tamulevičiui iškišo M.Repšys, taškus rinko O.Kojenetsas, o komandas jau skyrė 25 taškai – 41:16. Prieš didžiąją pertrauką geriau sužaidė Nantero krepšininkai, apmažinę deficitą iki 43:25.

Po didžiosios pertraukos varžovai į aikštelę žengė itin kovingai nusiteikę, tačiau per pusę kėlinio atstumas tarp komandų liko nepakitęs – 49:31. Tuomet tritaškiais savo žodį tarė Radvilas Kneižys, lygiai tuo pačiu svečius nubaudė P.Murauskas, aktyviai rungtyniavo O.Kojenetsas, tad trečiojo kėlinio sirena skelbė daugiau nei įtikinamą 66:39 kauniečių persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje taškus dėlioti ėmėsi pranašumą iki 77:44 išauginęs O.Kojenetso bei D.Stenionio tandemas. Per likusį laiką pergalę rezultatu 90:53 užtvirtino M.Repšio, M.Rubštavičiaus ir Roko Jociaus taškais pasibaigę epizodai.

„Žalgiris“: P.Murauskas 19 (5/7 dvit., 4 per. kam.), O.Kojenetsas 14 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), D.Stenionis 11 (3/6 trit., 3 per. kam.), M.Repšys 11, R.Kneižys 8 (6 rez. perd., 4 per. kam.), M.Rubštavičius 8, U.Jaruševičius 8 (7 atk. kam., 3 per. kam.), M.Tamulevičius 6, R.Jocius 5, T.Sargiūnas 0 (4 rez. perd.), E.Valenta 0, L.Lelevičius 0.

„Nanterre 92“: M.Loemba 11 (5 atk. kam.), M.Ekono 8 (6 rez. perd., 3 per. kam.), V.Wemanyama 7 (6 atk. kam., 3 per. kam., 6 blk.), C.Essandoko 7.