Lietuva ir „Žalgirio“ arena siekia priimti likusias Eurolygos kovas 10

Gegužės 25-oji – terminas, iki kurio prestižinis Europos krepšinio klubų turnyras Eurolyga turi apsispręsti dėl tolimesnio šių metų sezono likimo.

Jei sezoną būtų nuspręsta pratęsti, likusios turnyro kovos vasarą vyktų vienoje iš Eurolygos pasirinktų šalių, o tarp kandidačių surengti baigiamąją Eurolygos sezono dalį yra ir Lietuva. Visos likusios reguliariojo sezono rungtynės bei atkrintamosios varžybos būtų žaidžiamos Kaune ir Vilniuje.

Tokį sprendimą remia ir Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, kuris oficialiu raštu kreipėsi į Eurolygą ir pateikė argumentus, dėl kurių būtent mūsų šalis turėtų gauti tokią teisę. Ministras pirmininkas taip pat užtikrino, kad Vyriausybė darytų viską, kad pasirūpintų komandų, teisėjų bei kitų oficialių asmenų sveikatos saugumu.

Likusias sezono kovas jau ruošiasi priimti ir Kauno „Žalgirio“ arena, kurios atstovai nuolat palaiko ryšį su Eurolyga ir sprendžia įvairias technines bei saugumo detales.

Lietuva yra viena geriausiai Covid-19 virusą suvaldžiusių valstybių Europoje ir šiuo metu jau pradėjo karantino švelninimo etapą, kuris nuo gegužės 30-osios leidžia organizuoti profesionalias sporto rungtynes be žiūrovų.

Jau pirmadienį visi Lietuvoje likę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rinksis į bendrą treniruotę. Ar prie treniruočių prisijungs ir „Žalgirio“ legionieriai bei į JAV išvykęs Martinas Gebenas, paaiškės po Eurolygos sprendimo dėl sezono pratęsimo.

Komentarai

 1. 709

  Nepradziugino si naujiena. Krepsinis be ziurovu tai plaukimas baseine be vandens!

 2. Adomas
 3. to 709

  tai geriau išvis nieko?

 4. Darius

  Tarkim nuspręs pratęsti sezoną, o kaip tuos legionierius susigrąžinti ? be to, rungtynės bus be žiūrovų, tai iš kokių lėšų bus mokamos algos žaidėjams ?

 5. Vycka Dariui

  dar neįsiskaites, kad jau yra susitarimas, kurio teks laikytis, tad algos bus mokamos nustatyta tvarka ir nustatytu laiku? man atrodo, kad jas geriau mokėtų už žaidimą, tau ne?

 6. Motiejuno

  Motiejunas apie Eurolyga kaune ir klaidinga karantino atsilimo ispudi

 7. Hyper

  Kad Kaune, tai labai gerai.

 8. Darius

  Tikrai neskaičiau, kad algos žalgiriečiams bus mokamos. Nieko apie tai nežinau. Tai jei skaitei, numesk nuorodą. O jei bus atšauktas sezonas, vis tiek reikės algas mokėti ar kaip čia ? Jei klausi mano nuomonės, tai ji tokia, kad jei sezonas bus atšauktas, o aš manau, kad taip ir bus, tai apie algas reikėtų pamiršti. Nėra rungtynių, neturi būti ir algų.

 9. Motiejunui

  Ar skaiciavote kiek zalgiriui kainavo karantinas ? Visa minusa matysime ivertinus visa sita sezona Dabar daug priklauso nuo to pratesime sezona ar nepratesime

 10. Eurolyga

  Zalgirio pageidaujama algu kepure vis dar nepasieke Eurolygos vitrinos