„Kauno Žalgiris“ nusileido Pirmos lygos atstovams 0

alyga.lt inf.

Lietuvos futbolo A lygos čempionatui besiruošianti „Kauno Žalgirio“ ekipa sužaidė dar vienerias rungtynes pasiruošimo cikle.

Kauniečiai, rungtyniaudami NFA stadione, rezultatu 1:2 (0:1) nusileido pajėgią sudėtį subūrusiai Kazlų Rūdos „Šilo“ komandai.

Pirmame kėlinyje Pirmos lygos atstovams pavyko išsiveržti į priekį: po Andriaus Urbšio pakelto kampinio pasižymėjo Ričardas Beniušis.

Po pertraukos kauniečiams pavyko atstatyti pusiausvyrą, pasižymėjus Andriui Veličkai, kuris realizavo 11 metrų baudinį, kai ranka baudos aikštelėje sužaidė Vilmantas Bagdanavičius.

Visgi Kazlų Rūdos futbolininkams pavyko įmušti pergalingą įvartį – po R. Beniušio perdavimo pasižymėjo patyręs Ramūnas Mačežinskas.

„Kauno Žalgiris“: Deividas Mikelionis, Karolis Gvildys, Ignas Dedura, Mantas Fridrikas, Paulius Daukša, Lukas Sendžikas, Tomas Bučma, Karolis Šilkaitis, Leonidas Mušnikovas, Rokas Krušnauskas, Andrius Velička.

„Šilas“: Mindaugas Malinauskas, Gytis Urba (70 min. Aurelijus Jakelaitis), Haroldas Serbenta, Vilmantas Bagdanavičius, Alfredas Skroblas (46 min. Edvinas Puzara), Povilas Kiselevskis, Andrius Urbšys, Aurimas Raginis (60 min. Mangirdas Radzevičius), Audrius Brokas (Ramūnas Mačežinskas), Evaldas Grigaitis (85 min. Dominykas Skrinska), Ričardas Beniušis (75 min. Daumantas Kriaučiūnas).