„Kauno Žalgiris“ su nekantrumu laukia pirmųjų sezono rungtynių (VIDEO) 0

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai kruopščiai ruošiasi šeštadienį įvyksiančioms pirmosioms „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėms Visagine prieš „Utenį“.

Tiesa, komanda naująjį sezoną pasitinka nepajėgiausios sudėties. Dėl traumų rungtyniauti negali Rokas Sikorskis ir Karolis Gvildys. R.Sikorskis yra susižeidęs čiurną, tačiau į rikiuotę turėtų sugrįžti ateinančią savaitę, o kelį susitrenkęs K.Gvildys ekipai nepadės dar dvi savaites.

Nepaisant to, „Kauno Žalgirio“ futbolininkai su nekantrumu laukia pirmųjų sezono rungtynių ir tikisi sėkmingo pasirodymo.

„Be abejo, laukiame pirmojo mačo. Pasiruošimas buvo ilgas – daugiau nei du mėnesius. Jau norisi žaisti, pasiilgome to įtempto gyvenimo. Per tiek metų jau esame pripratę, tad tikrai su nekantrumu laukiame starto“, – kalbėjo praėjusio sezono rezultatyviausias klubo futbolininkas Andrius Velička.

Tuo tarpu „Kauno Žalgirio“ kapitonas Ignas Dedura neabejoja, kad komanda pirmajai sezono akistatai bus pasiruošusi šimtu procentų.

„Manau, kad čempionatui būsime pasiruošę šimtu procentų, o kaip bus iš tikrųjų pamatysime pirmenybių metu. Sudėtis per daug nepasikeitė: išėjo keli žaidėjai ir atėjo keli nauji. Žinoma, Rekišo netektis yra skaudi. Jis galėjo apsivaryti du-tris žaidėjus, tačiau kaip žaidėme komandinį žaidimą, taip ir žaisime. Nebus asmeniškumų, kad išskirti vieną žaidėją. Taip pat tikimės, kad Rekišo išvykimas mums per daug neatsilieps“, – mintis dėstė I.Dedura.

Pagrindinis vartų sargas Deividas Mikelionis prasitarė, jog ateinančiam sezonui ruoštis yra lengviau nei praėjusiam, nes jaučiasi patobulėjęs ir labiau pasitikintis savo jėgomis: „Praėjęs sezonas buvo debiutinis, todėl buvo sunkiau. Jautėsi didesnis jaudulys. Manau, šį sezoną pradėsiu geriau, esu labiau patobulėjęs ir daugiau padėsiu komandai.“

Savo mintimis apie artėjantį sezono pasidalino ir vyriausiasis „Kauno Žalgirio“ treneris Laimis Bičkauskas. Strategas džiaugėsi komandą papildžiusiais naujokais, kalbėjo apie sezono tikslus bei naują čempionato formatą.

„Komandoje turime naujų veidų, t. y. Mantas Fridrikas, Leonidas Mušnikovas, Mindaugas Kalonas. Jie yra skirtingų pozicijų žaidėjai ir, manau, tikrai bus naudingi komandai. Jie skirtingo tipo futbolininkai, tačiau kiekvienas iš jų yra individualybė ir šiais metais jie eilinį kartą atsiskleis šioje lygoje.

Mūsų tikslai išlieka kaip ir praėjusiais metais. Komandos branduolį sudaro Kaune išugdyti futbolininkai. Jie atstovauja savo miestui. Labai tikimės, kad rezultatai nebus prastesni nei praėjusiais metais. Puikiai suprantame, kad šiemet bus ženkliai padidėjusi konkurencija.

Naujasis lygos formatas yra tikrai intriguojantis ir, manau, žiūrovai turės galimybę stebėti įdomų čempionatą“, – teigė L.Bičkauskas.

Pirmąsias „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes „Kauno Žalgirio“ komanda žais šeštadienį 13.00 val. Visagine prieš Utenos „Utenio“ klubą.

Komentarai