Du greitus įvarčius mačo pradžioje praleidęs „Kauno Žalgiris“ Klaipėdoje neišsigelbėjo (VIDEO) 0

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai sugebėjo pralaužti mažiausiai įvarčių „SMScredit.lt A lygoje“ praleidžiančios Klaipėdos „Atlanto“ ekipos gynybą, tačiau tai pergalės negarantavo. Laimio Bičkausko auklėtiniai svečiuose rezultatu 1:3 (0:2) turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą.

Aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir grasino „Kauno Žalgirio“ vartams, tad pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 9-ąją minutę įspūdingą reidą per pusę aikštės surengė Markas Beneta. Jo smūgis buvo blokuotas, tačiau pirmasis prie kamuolio prišokęs Maksimas Maksimovas išvedė Klaipėdos ekipą į priekį (0:1).

Po praleisto pirmojo įvarčio kauniečių gynyba atrodė neužtikrintai, o varžovai ir toliau rengė vieną išpuolį po kito. Galiausiai, 15-ąją minutę, klaidą gynyboje padarė Ernestas Pilypas. Kamuolį perėmęs M.Maksimovas iššoko vienas prieš vartininką Deividą Mikelionį ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą bei padidino skirtumą (0:2).

Aikštės šeimininkai, susikrovę dviejų įvarčių persvarą, neketino atiduoti kontrolės žalgiriečiams ir 38-ąją minutę sugebėjo pasižymėti dar kartą. Tiesa, įvartis nebuvo įskaitytas, kadangi nuošalėje atsidūrė komandos draugo smūgį pakartojęs Abdoulas Sylla.

Prieš pat didžiąją pertrauką „Atlantas“ susikūrė dar dvi pavojingas progas, tačiau M.Maksimovo smūgį atrėmė D.Mikelionis, o kamuolį vienu lietimu smūgiavęs A.Sylla šovė virš vartų.

Per pirmąją rungtynių pusę „Kauno Žalgiriui“ taip ir nepavyko sukelti rimtesnių problemų varžovų vartininkui (0:2).

Po ilgosios pertraukos žalgiriečių strategas L.Bičkauskas nusprendė į aikštę išleisti antrą puolėją ir saugą Luką Sendžiką pakeitė Rokas Krušnauskas. Kauno klubo žaidimas pagyvėjo ir tapo atviresnis.

Žalgiriečiams viltį išplėšti lygiąsias suteikė 63-iąją minutę Leonido Mušnikovo sėkmingas smūgis. Po R.Krušnausko perdavimo saugas nukreipė kamuolį į kairį vartų kampą ir sušvelnino deficitą (1:2).

Vis dėlto, greitai, jau po 4 minučių, rusenanti „Kauno Žalgirio“ viltis išsigelbėti buvo užgesinta. Baudos aikštelėje ranka sužaidė Mantas Fridrikas ir į kauniečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo „Atlanto“ legionierius A.Sylla (1:3).

L.Bičkausko auklėtiniai nenuleido rankų ir gana neblogą progą susikūrė 70-ąją minutę. Andrius Velička atliko puikų perdavimą R.Krušnauskui, tačiau puolėjo smūgiuotas kamuolys nuo baudos aikštelės skriejo šalia virpsto.

Puikią galimybę pasižymėti žalgiriečiai turėjo 84-ąją minutę. Po kampinio gaisras kilo prie Klaipėdos komandos vartų. Ernestas Mickevičius galva pamušė kamuolį vartų link, tačiau prie pat vartų linijos varžovai sugebėjo apsiginti ir rezultatas liko nepakitęs.

Savąją progą rungtynių pabaigoje turėjo ir klaipėdiečiai. 90-ąją minutę Evaldas Razulis nesuspėjo prišokti prie kamuolio, kai puikų perdavimą galva po kampinio jam atliko ekipos draugas.

Rungtynės baigėsi užtikrinta „Atlanto“ pergale. „Kauno Žalgiriui“ taip buvo trečiasis pralaimėjimas per paskutines keturias rungtynes.

„Kauno Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Mikelionis, E.Pilypas, I.Dedura, M.Fridrikas, P.Daukša, T.Bučma, D.Gvildys, L.Mušnikovas, L.Sendžikas, M.Kalonas, A.Velička.

Žalgiriečių atlikti keitimai: L.Sendžiką pakeitė R.Krušnauskas (46 min.), A.Veličką pakeitė E.Mickevičius (78 min.).

Po penktojo turo „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 4 taškus ir vienu laipteliu nukrito žemyn į šeštąją poziciją. Tuo tarpu „Atlantas“ su 12 taškų žengia antras.

Kitas rungtynes L.Bičkausko auklėtiniai žais namuose su Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Mačas įvyks balandžio 10 dieną, sekmadienį, Nacionalinės futbolo akademijos stadione (Aukštaičių g. 51).