Antrojo „SMScredit.lt A lygos“ rato starte – nesėkmė „Utenio“ klubui 2

Antrąjį „SMScredit.lt A lygos“ ratą Laimio Bičkausko auklėtiniai pradėjo nesėkmingai. Kauniečiai savo aistruolių akivaizdoje 1:3 (0:1) neatsilaikė prieš Utenos „Utenio“ klubą.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir pirmieji ėmė grasinti varžovų vartams. Galimybę pasižymėti turėjo Andrius Velička, tačiau jo artimas smūgis buvo atremtas. 15-ąją minutę puikų šansą turėjo Leonidas Mušnikovas. Saugas perėmė kamuolį ir išbėgo vienas prieš vartininką. Vis dėlto, Vitalijus Myrnas išgelbėjo „Utenio“ komandą nuo įvarčio.

Svečiai prabudo 20-ąją minutę. Tomas Dombrauskis dešiniajame baudos aikštelės krašte suklaidino oponentą ir smūgiavo į vartus. Visgi tai nesukėlė didelių problemų Deividui Mikelioniui, sugavusiam kamuolį.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje, 35-ąją minutę, kilo gaisras kauniečių baudos aikštelėje. Edgaras Mastianica atliko stiprų perdavimą iš kairio baudos aikštelės krašto, kamuolys atsitrenkė į Pauliaus Daukšos koją ir tik per plauką neatsidūrė vartuose – aikštės šeimininkus išgelbėjo skersinis.

Kėlinio pabaigoje L.Bičkausko auklėtiniams nepavyko išsaugoti „sausų“ vartų. 45-ąją minutę tiksliai smūgiavo Jevgenijus Morozas. „Utenio“ ekipos futbolininko smūgiuotas kamuolys skriejo į apatinį vartų kampą (0:1). Pirmoji susitikimo dalis tokiu rezultatu ir pasibaigė.

Po didžiosios pertraukos laikinosios sostinės klubo situacija tapo dar sudėtingesnė. 53-iąją minutė klaida aikštės viduryje ir puikų perdavimą atlikęs E.Mastianica sukūrė puikią progą Eligijui Jankauskui, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką, padidino skirtumą (0:2).

Kauniečiai mėgino atsakyti uteniškiams. 67-ąją minutę Rokas Krušnauskas sulaukė Roko Sikorskio perdavimo iš kairio aikštės krašto. Visgi puolėjui nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

Po 10 minučių aikštės šeimininkai buvo nubausti dar kartą. Jiems nepavyko išsmūgiuoti kamuolio iš baudos aikštelės, o po rikošeto kamuolį į vartų tinklą pasiuntė iš arti smūgiavęs E.Mastianica (0:3).

Rungtynių pabaigoje kauniečiams pagaliau pavyko pralaužti svečių gynybą. 84-ąją minutę kamuolį prie baudos aikštelės susistabdęs A.Velička atliko galingą smūgį į apatinį vartų kampą ir nepaliko vilčių vartininkui (1:3).

Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko. Susitikimas tarp abiejų ekipų buvo rezultatyvus kaip ir pirmajame rate, tačiau šį kartą kauniečiams teko pripažinti „Utenio“ pranašumą.

Aikštės šeimininkų startinė sudėtis: D.Mikelionis, M.Miškinis, E.Pilypas, M.Fridrikas, P.Daukša, K.Gvildys, E.Kloniūnas, L.Mušnikovas, R.Krušnauskas, D.Stulga, A.Velička.

Aikštės šeimininkų atlikti keitimai: E.Kloniūną pakeitė B.Olencevičius (63 min.), D.Stulgą pakeitė R.Sikorskis (66 min.), K.Gvildį pakeitė M.Kalonas (68 min.).

Po aštuntojo „SMScredit.lt A lygos“ turo kauniečiai, likę su 5 taškais, nukrito į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą, o pergalę iškovojęs „Utenis“ savo sąskaitoje turi 6 taškus ir šoktelėjo į penktąją poziciją.

Kitas rungtynes L.Bičkausko auklėtinai žais balandžio 28 dieną, ketvirtadienį. Devintajame ture laikinosios sostinės futbolininkai svečiuose susitiks su puikią formą demonstruojančiais ir turnyrinės lentelės viršuje įsikūrusiais „Trakais“. Rungtynių pradžia – 18.30 val.