Kovingasis miesto derbis – be įvarčių 0

Antrasis „SMScredit.lt A lygos“ sezono Kauno derbis pasibaigė lygiosiomis. Kovingose rungtynėse su „Stumbro“ futbolininkais nugalėtojas nepaaiškėjo – 0:0, tačiau ir iškovotas taškas Laimio Bičkausko treniruojamai komandai leido turnyrinėje lentelėje pakilti per vieną poziciją aukštyn.

Mačą abi ekipos pradėjo energingai. Jau 6-ąją minutę žaliai balti galėjo nubausti varžovus. Po perdavimo iš aikštės krašto kamuolys atšoko Tomui Bučmai. Visgi, saugo smūgiuotas kamuolys po rikošeto atsidūrė už galinės linijos ir pavojinga ataka buvo nutraukta.

20-ąją minutę L.Bičkausko auklėtiniai sukūrė progą, vertą įvarčio. Rokas Krušnauskas atliko puikų perdavimą Leonidui Mušnikovui, kuris išbėgo vienas prieš vartininką Aleksandrą Sikorskį. Saugas pergudravo jį, tačiau paskutinę akimirką L.Mušnikovą pasivijęs Ainas Bareikis išgelbėjo „Stumbrą“ nuo įvarčio. Galimybę turėjo ir R.Krušnauskas – po kampinio galva smūgiuotas kamuolys prašvilpė šalia virpsto.

Tylėti nežadėjo ir „Stumbro“ futbolininkai. 22-ąją minutę Klaudijus Upstas sulaukė perdavimo iš kairiojo aikštės krašto. Stiprus saugo smūgis nuo baudos aikštelės į vartų stačiakampį nepataikė.

Po varžovų išpuolio aktyviau ėmė žaisti ir žaliai balti. L.Mušnikovas pastebėjo iš vartų išėjusį A.Sikorskį ir smūgiavo iš labai toli. Nepaisant to, toks bandymas didesnio pavojaus nesukėlė. 35-ąją minutę T.Būčmos smūgis netoli baudos aikštelės, tačiau taip pat pritrūko tikslumo.

Kėlinio pabaigoje – trys grėsmingi „Stumbro“ šūviai. 40-ąją minutę po perdavimo galva šalia vartų smūgiavo Eduardo. Dar po dviejų minučių galingas Abdulo Basito smūgis, tačiau į jį sureagavo Deividas Mikelionis. Per teisėjo pridėtą laiką D.Mikelionis dar kartą gelbėjo žaliai baltus. Vartininkas atrėmė vieno prieš vartus iššokusio Eduardo bandymą pasižymėti vos iš kelių metrų.

Po didžiosios pertraukos komandų žaidimas sulėtėjo ir daugiau dėmesio abi skyrė savo vartų gynybai. Pavojingiausia proga buvo sukurta prieš pat susitikimo pabaigą, kai 85-ąją minutę kamuolio prie baudos aikštelės sulaukė T.Bučma. Saugas susitvarkė kamuolį tarp trijų varžovų ir susikūrė progą smūgiui. Vis dėlto, įspūdingai šį bandymą atrėmė vartininkas A.Sikorskis.

Paskutinį žodį rungtynėse taip pat galėjo tarti L.Bičkausko auklėtiniai. Baigiantis teisėjo pridėtam laikui, iš toli šovė Edvinas Kloniūnas ir tik pirštų galais A.Sikorskis dar kartą išgelbėjo „Stumbrą“ nuo įvarčio. Uždirbtu kampiniu pasinaudoti nepavyko ir miesto derbis baigėsi be įvarčių – 0:0.

Treneris L.Bičkauskas rungtynes nusprendė pradėti tokios sudėties: D.Mikelionis, M.Miškinis, E.Pilypas, I.Dedura, P.Daukša, K.Gvildys, T.Bučma, L.Sendžikas, K.Šilkaitis, L.Mušnikovas, R.Krušnauskas.

Trenerio L.Bičkausko atlikti keitimai: M.Miškinį pakeitė E.Kloniūnas (42 min.), R.Krušnauską pakeitė A.Velička (74 min.).

Po vienuoliktojo „SMScredit.lt A lygos“ turo 7 taškus savo sąskaitoje turintys žaliai balti pakilo į septintąją poziciją, o „Stumbras“ su 8 taškais žengia laipteliu aukščiau, šeštoje vietoje.

Kitas rungtynes L.Bičkausko treniruojama komanda žais gegužės 17 dieną, antradienį. Kauniečiai savo aistruolių akivaizdoje susitiks su antroje vietoje esančiais Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkais.