„Spyris“ varžovams atseikėjo penkis įvarčius 0

Mūsų ekipa „SMScredit.lt A lygos“ pertrauką išnaudojo trumpam poilsiui, intensyvioms treniruotėms ir draugiškoms rungtynėms. „Spyris“ šiandien Kaune sužaidė draugišką mačą su FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkais. Rungtynės baigėsi mūsiškių pergale rezultatu 5:0.

Draugiškose rungtynėse „Spyrio“ gerbėjai galėjo išvysti ir komandos naujoką – neseniai prie ekipos prisijungusį saugą Jevgenijų Morozą, kuris draugiškame mače pasižymėjo ir įvarčiu.

Kamuolį į varžovų vartų tinklą taip pat siuntė Donatas Stulga (du kartus) ir Benas Olencevičius. Galutinį rezultatą fiksavo FC „Hegelmann Litauen“ gynėjo smūgis į savus vartus.

Jau balanžio 2 d. 17.30 val. po dviejų savaičių pertraukos „Spyris“ grįžta į „SMScredit.lt A lygos“ kovas. NFA stadione mūsiškiai susigrums su praėjusių metų sidabro laimėtoja Pakruojo „Kruoja“.