„Kauno Žalgirio“ komandai nepavyko įveikti čempionų titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio” 0

alyga.lt inf.

„Kauno Žalgirio“ komandai nepavyko įveikti čempionų titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“. Kauno komanda savo sirgalių akivaizdoje nusileido sostinės futbolininkams rezultatu 0:2 (0:0).

Nesužaidus nei 10 minučių Deividui Mikelioniui teko demonstruoti savo meistriškumą ir gelbėti komandą. Iniciatyvą savo rankose laikę vilniečiai surengė pavojingą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs Marija Ljujičius mušė į vartus labai technišku smūgiu.

Kėliniui įpusėjus, sostinės komandų atakų banga tapo intensyvesnė, svečiai kėlė keletą kampinių, tolimus jų smūgius blokavo pasiaukojančiai žaidę gynėjai. „Kauno Žalgiris“ taip pat surengė porą smūgiais į vartus pasibaigusių atakų, bet Andriaus Veličkos ir Karolio Šilkaičio bandymai skriejo į vartininką.

Sužaidus pusvalandį, atakos smaigalyje dar sykį atsidūrė M.Ljujičius, tačiau nesugebėjo tiksliai perkelti kamuolio per po kojomis kritusį vartininką. Dar vieną momentą „Žalgiris“ sukūrė prieš pat pertrauką. Standartinės situacijos metu kamuolys nukrito laisvam Sauliui Mikoliūnui, bet saugas šovė aukštai virš vartų.

Neišnaudojęs progos kėlinio pabaigoje, S.Mikoliūnas buvo tikslus iškart po pertraukos ir išvedė sostinės komandą į priekį smūgiu į tolimą vartų kampą, baudos aikštelėje susitvarkęs su dviem gynėjais.

Po įvarčio „Žalgiris“ kiek atsipalaidavo ir vos nebuvo nubaustas. Iš pradžių kampinio metu tiesiai į vartininką mušė Andrejus Liasiukas, netrukus Armantui Vitkauskui teko kristi po Andrejaus Čuchlėjaus kojomis, o dar po minutės – gaudyti A.Liasiuko smūgį vienu lietimu.

Tai vėl pažadino sostinės komandą, labai gražią vilniečių ataką nutraukė tik D.Mikelionis, į kampinį nukreipdamas aktyvaus M.Ljujičiaus smūgį. Dublį į savo sąskaitą galėjo įsirašyti S.Mikoliūnas, bet jo smūgį blokavo gynėjai, o pakartinai smūgiuoti Andrijai Kaludjerovičiui sutrukdė vartininkas.

„Kauno Žalgiriui“ nuskubėjus lyginti rezultato, atsivėrė erdvės greitiems varžovų išpuoliams. Sykį pažeme pavojingai mušė Linas Pilibaitis, vėliau tryse prieš vieną gynėją iššokę vilniečiai sužaidė labai prastai ir išleido kamuolį už galinės linijos.

Tašką rungtynėse „Žalgiris“ padėjo per arbitro kompensuotą laiką. Dar vienos greitos atakos Jorge Chula kaip ant lėkštutės padėjo kamuolį L.Pilibaičius, kuriam beliko nukreipti jį į tinklą iš kelių metrų atstumo.

 

Komentarai