„Kauno Žalgirio“ ir „Jonavos“ dvikovoje pergalę išplėšė svečiai iš Jonavos 1

alyga.lt inf.

Pirmą kartą šiame sezone rungtynės Kaune tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Jonavos“ buvo žaidžiamos ant natūralios vejos, S.Dariaus ir S.Girėno stadione. Nors mačą aktyviau pradėjo šeimininkai, „Jonava“ įsivažiavo ir nutraukė pralaimėjimų seriją – 3:1 (1:0) įveikė kauniečius jų žiūrovų akivaizdoje.

Pirmąją rimtą progą po Andrejaus Čuchlejaus pedavimo sukūrė Klaudijus Upstas.  Saugas smūgiavo link varžovų vartų, tačiau Levanas Chapozde blokavo smūgį. Sumaištis Kauno žalgiriečių baudos aikštelėje: Martynas Dapkus bandė išmušti kamuolį iš Nemanja Bjelano rankų, grubiai jį kliudė, bet laiku pasirodęs rungtynių teisėjas aistras nuramino.

16-oji minutė skaudi buvo L. Chapodze, gynėją čia pargriovė tautietis Davidas Makaradze. Su D.Makaradze smūgiu po standartinės situacijos be didelių problemų susitvarkė N.Bjelanas. Povilas Malakas surengė ataką prie svečių vartų, smūgiavo, tačiau nesėkmingai. Tuoj pat taisykles pažeidė Artūras Rocys. Brunno siuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau smūgį Karolis Salikas atrėmė.

38-ąją minutę geltona kortele buvo nubaustas Eduardas Ževnerovas. Netrukus po puikaus D.Makaradze perdavimo iš aikštės vidurio įvartį kritęs ant kelių baudos aikštelėje pelnyti sugebėjo Tadas Eliošius.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, komandos apsikeitė atakomis, tačiau rezultatas švieslentėje prieš žengiant į rūbines liko toks pat.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ atliko vieną keitimą – vietoje Brunno aikštėje pasirodė Rokas Sikorskis. Savo ruoštu Jonavos ekipa grįžo tokios pačios sudėties. Prieš Maksimą Marusičių prasižengęs R.Sikorskis padovanojo standartinę situaciją „Jonavai“. T.Eliošiaus link vartų siųstas kamuolys adresatų nesurado.

Kauno ekipos futbolininkai vis didesnėmis pajėgomis spaudė varžovus. M.Marusičiui per kojas kirto R.Sikorskis, šiandienos rungtynėse jau užsidirbęs vieną geltoną kortelę. Progą antrajam įvarčiui 69-ąją minutę turėjo T.Eliošius, tačiau kamuolys nuoskriejo virš vartų.

K.Upstas pasinaudojęs varžovų gynėjų klaidomis vienas atkeliavo iki vartų linijos ir pelnė „Jonavai“ antrąjį įvartį. Po akimirkos puikiai sužaidė Laurynas Stonkus – perdavė kamuolį M.Marusičiui, tačiau jo smūgis nebuvo taiklus. 82-ąją minutę visai šalia vartų vėl smūgiavo K.Upstas.

Netrukus, po L.Chapodze perdavimo Aurimas Raginis sušvelnino rezultatą. Laiko išsigelbėti nuo pralaimėjimo liko labai mažai.

Kauniečiams nespėjus pasidžiaugti vieninteliu pelnytu įvarčiu, po keitimo aikštėje pasirodęs L.Stonkus tiksliai smūgiavo į vartų plotą ir persvarą vėl padidino.