„Kauno Žalgiris“ pasirengimą sezonui baigė pralaimėjimu 0

„Kauno Žalgirio“ komanda šeštadienį Rygoje sužaidė paskutines kontrolines rungtynes prieš jau kitą savaitgalį startuosiantį A lygos sezoną. Mindaugo Čepo auklėtiniai Rygos „Skonto“ manieže rezultatu 1:2 (1:1) pralaimėjo  Rygos RFS klubui.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo Valdo Dambrausko vadovaujama komanda, kuri bandė ilgiau kontroliuoti kamuolį. Sužaidus vos 10 minučių RFS komanda jau turėjo šansą, tačiau kilusį gaisrą užgesino Deividas Mikelionis. Po akimirkos jau kitoje aikštės pusėje progą pasižymėti turėjo galva smūgiavęs Joao Figueiredo.

15-ąją mačo minutę į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. Standartinės situacijos metu kamuolys buvo pasiųstas į baudos aikštelę, o ten be priežiūros paliktas Cedricas Kouadio pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Po praleisto įvarčio kauniečiai išsibudino ir pradėjo vis dažniau lankytis varžovų aikštės pusėje. 25-ąją susitikimo minutę pavojingai smūgiavo Egidijus Vaitkūnas, o 28-ąją minutę rezultatą pavyko išlyginti.

Standartinės situacijos metu Jurijus Bušmanas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, Rudinilsonas laimėjo dvikovą ore ir perdavė kamuolį Tomui Mikuckiui, o šis nuginklavo varžovų vartininką.

Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną progą pasižymėti turėjo Rokas Krušnauskas, tačiau jo smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

Antroje mačo pusėje abi komandos atliko nemažai keitimų, o pavojingiau atakavo Rygos komanda. Likus žaisti kiek daugiau nei 20 minučių, po keitimo aikštėje pasirodęs Martynas Matuzas atrėmė du labai pavojingus varžovų smūgius, tačiau 67-ąją minutę RFS vis tiek įmušė įvartį, kai pasižymėjo buvęs Vitalijs Jagodinskis.

82-ąją minutę dar vieną įvartį įmušti galėjo jau pasižymėjęs T.Mikuckis, tačiau jo smūgiuotą kamuolį praktiškai nuo vartų linijos išmušė varžovų futbolininkas, o už kelių minučių galva virš skersinio smūgiavo J.Figueiredo.

Per likusį laiką rezultato išlyginti nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą. Tai buvo antrasis pralaimėjimas pasirengimo cikle.

Startinė „Kauno Žalgirio“ sudėtis: D.Mikelionis, E.Vaitkūnas, M.Dapkus, T.Mikuckis, Rudinilsonas, L.Pilibaitis, D.Galkevičius, J.Bušmanas, D.Romanovskis, R.Krušnauskas, J.Figueiredo.

Po keitimų aikštėje pasirodė: M.Matuzas, Renato, A.Klimavičius, E.Kloniūnas, D.Šešplaukis, P.Širvys.

A lygos sezoną „Kauno Žalgirio“ komanda kovo 2 dieną pradės Klaipėdoje, kur susitiks su vietos „Atlantu“.