„Kauno Žalgiris“ triumfavo Kauno derbyje 3

Penktojo A lygos turo rungtynėse „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Kauno „Stumbro“ ekipą ir laimėjo pirmą šio sezono Kauno derbį.

Nuo pat susitikimo pradžios Kauno derbyje netrūko kietos kovos, tačiau nei vienai, nei kitai komandai tai neleido įgyti apčiuopiamo pranašumo. Beje, dar neįpusėjus pirmojo kėlinio laikui dėl traumos tęsti rungtynių nebegalėjo „Kauno Žalgirio“ komandos saugas Dominykas Galkevičius. Jį aikštėje pakeitė šį kartą rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolo pradėjęs Danielis Romanovskis.

Komandos keitėsi atakomis, tačiau nei viena iš jų pirmojo kėlinio metu nevirto įvarčiais ir ilsėtis į pertrauką komandos išėjo esant tam pačiam rezultatui 0:0.

56-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po kampinio baudos aikštelėje „Stumbro“ žaidėjai pažeidė taisykles prieš „Kauno Žalgirio“ kapitoną Liną Pilibaitį, o vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Joao Figueiredo.

Po šio epizodo derbyje kilo dar daugiau aistrų, kurias rungtynių arbitras tramdė geltonomis kortelėmis. Po įvarčio Mindaugas Čepas į aikštę vietoje Beno Aniso metė Renato.

Pagrindiniam rungtynių laikui einant į pabaigą vienas prieš varžovų vartininką buvo išleistas jau minėtas Renato, bet „Stumbro“ vartų sargas buvo greitesnis. Kitoje aikštės pusėje netrukus labai pavojingą progą sukūrė ir „Stumbro“ žaidėjai, tačiau Deivido Mikelionio vartai liko nepramušti ir pirmą sezono derbį laimėjo „Kauno Žalgiris“.

Artimiausias A lygos rungtynes „Kauno Žalgiris“ balandžio 13 dieną namuose žais su Vilniaus „Riteriais“.